Web sitesi kurma sitesi önerisi

Dostum bir dakika sen internet sitesi mi kuracaksin yoksa Minecraft sunucu adresi mi alacaksin eğer internet sitesi kuracaksan yardim ederim diger konuda yardim edemem.

Dostum bir dakika sen internet sitesi mi kuracaksin yoksa Minecraft sunucu adresi mi alacaksin eğer internet sitesi kuracaksan yardim ederim diger konuda yardim edemem.
Minecraft ile alakası yok konunun. Arkadaş sordu diye söyledim. Şuan site kurmak istiyorum ama WordPress kendi reklamını yapıyor. Aynı şekilde Wix ve GoDady de.
Hocam içine istediğiniz şeyi kurabiliyorsunuz hatta minecraft sunucunuz için forum isterseniz xenforo (buranın yazılımı) bile kurabilirsiniz.
Fiyat?
Direkt WordPress de kullanabilirsin. Sunucuya yüklediğinde blogspot gibi alan adına da müdahale etmiyor.
Reklamını yapıyor sitenin en tepesinde.

Hosting'i kast ettim. Bir yerden hosting satın almayacak mısın sonuçta internet sitesini yüklemek için.

Ha yok onu da bedava kullanacağım diyorsan blogger ama domain'de blogspot.com yazar.
Hosting için bunu buldum.
Alan adı için de Freenom var.
Koruma için CloudFlare.
Hosting'i kast ettim. Bir yerden hosting satın almayacak mısın sonuçta internet sitesini yüklemek için.

Ha yok onu da bedava kullanacağım diyorsan blogger ama domain'de blogspot.com yazar.
Sanırım hosting yapacağım yer link istiyor.

Geri
Yukarı