Web sitesi nasıl daha güzel hale getirilir?

Bu tarz siteler 2009 havası katıyor. Seviyorum ama gradyan renkler eklemek ilgi çeker.
Yeni birşey ekledim hocam.
1678037169620.png
Nasıl sizce?

Dostum renkleri birbiriyle uyumlu yap. Navbar genelde beyaz veya koyu renk olur. Butonları daha premium yap. Font style değiştir. En altta kutular hover olunca çirkin oluyor onu düzelt.

Dostum renkleri birbiriyle uyumlu yap. Navbar genelde beyaz veya koyu renk olur. Butonları daha Premium yap. Font style değiştir. En altta kutular hover olunca çirkin oluyor onu düzelt.

İşte aradığım cevaplardan biri buydu.

Renkler konusunda biraz acemiyim ya. Fontu yapmak aklıma geldi 1 saat önce ama başka bir işim vardı şimdi yaparım hemen.
Navbar için kesinlikle haklısınız. Ya koyu renk yazılar beyaz ya da beyaz renk yazılar siyah olması bence de daha güzel durur.
Alttaki Free, standart, Premium kutularını kastediyorsanız bence güzel duruyor ama bence de kaldıralım :)
Teşekkürler hocam. Başka düzeltecek veya daha güzel görünecek bir yer var mı sizce?

Konu dışı olmasın diye buraya yazıyorum hocam. @ErrorCorrection

Ben siteyi beğendim şahsen. Bu işlere yeni başlamış birisi için gayet güzel olmuş.

Elbette kendinizi geliştirerek çok çok daha iyisini yaparsınız ileride. Ama başlangıç seviyesine göre bence güzel.

İşte aradığım cevaplardan biri buydu.

Renkler konusunda biraz acemiyim ya. Fontu yapmak aklıma geldi 1 saat önce ama başka bir işim vardı şimdi yaparım hemen.
Navbar için kesinlikle haklısınız. Ya koyu renk yazılar beyaz ya da beyaz renk yazılar siyah olması bence de daha güzel durur.
Alttaki Free, standart, Premium kutularını kastediyorsanız bence güzel duruyor ama bence de kaldıralım :)
Teşekkürler hocam. Başka düzeltecek veya daha güzel görünecek bir yer var mı sizce?
Footer'ı daha iyi yapabilirsin, navbar ile uyumlu olursa güzel olur. Mesela kutuların yazı kısımlarının background color'ı olmasa da kutunun shadowu kutuyu ön plana çıkarsa çok daha iyi görünür.

Genel olarak gayet güzel olmuş eline sağlık, hevesinin olup oyun oynamak yerine bununla uğraşman harika. Umarın ilerde JavaScript de öğrenir sayfalarına fonksiyonalite katarsın.

Sana önerim GitHub'da clone projeler mevcut. Onlardan birini seç kopyasını yapmaya çalış. Yapamadığın yerler olacak onları da araştırırken iyice öğreneceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı