Web sitesi yapıp üzerinden gelir elde etmek

• Konuyu başlatan tnw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 562
SEO hizmetini nereden alabilirim? Bunun için önerebileceğiniz bir yer var mı?

Özel olarak iletişime geçmeniz gerek diye biliyorum.

Selam dostum😊
1.web site kurmak için herhangi bir kodlama bilgisine günümüzde kullanıcılar ihtiyaç duymuyor. WordPress, Wix, blogger ile saniyeler içerisinde web site kurabilirsiniz.
2.web siteden gelir elde etmek için birçok yöntem var. Bunlardan en çok gelir etmenizi sağlayacak yöntem reklam (ad)'dır. Google AdSense önerimdir.
Bu size rehber olacaktır.
3.gelelim web sitemizi Google göstermeye, yayınlamaya. Bunun için Google Search consle kukullanacaksın.
Bu rehber size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam dostum😊
1.web site kurmak için herhangi bir kodlama bilgisine günümüzde kullanıcılar ihtiyaç duymuyor. WordPress, Wix, blogger ile saniyeler içerisinde web site kurabilirsiniz.
2.web siteden gelir elde etmek için birçok yöntem var. Bunlardan en çok gelir etmenizi sağlayacak yöntem reklam (ad)'dır. Google AdSense önerimdir.
Bu size rehber olacaktır.
3.gelelim web sitemizi Google göstermeye, yayınlamaya. Bunun için Google Search consle kukullanacaksın.
Bu rehber size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim ama dediğiniz çoğu şeyi zaten biliyorum ve dediğiniz sitelerden bir site yapmaktansa kendim yapmanın daha iyi olacağı en azından ileride referans gösterebileceğim elimde olmasını istediğim bir şey bu gelir elde etmesem de ilerisi için referans gösterebileceğim bir şey istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı