Web sitesi yapmak

GamerMasası

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben Mehmet arkadaşlar yazılıma sıfırdan başlamak istiyorum yeni doğmuş bir bebek gibi önce ne yapmalıyım ne üzerinde çalışmalıyım önce hangi kursları almalıyım Udemy'den cevaplarsanız sevinirim.

Hayalim kendi oyunumu çıkarıp insanlara tanıtmak:D

Ayıp olucak ama Udemy'den kurs alarak kısır döngüye girersin. Ayrıca öğrenmek için Udemy'e 200 300 TL civarı para baymana gerek yok. YouTube'da Enes Bayram veya Sadık Turanın videolarını izleyebilirsin. İlk başta HTML, CSS ondan sonra JavaScript öğrenmelisin. Öğrenmelisin diyorum da gelişmiş seviyede değil. Birşeyler yapabilicek seviyede olsun yeter. Ayrıca izlediğin şeyleri uygulayın sadece izlemeyin. Oyun konusunda fazla bilgim yok. Web sitesi ile ilgili başka sorun varsa da cevaplayabilirim. Front-end Developer'ım ama JS bilgim de var.

Ayıp olacak ama Udemy'den kurs alarak kısır döngüye girersin. Ayrıca öğrenmek için Udemy'e 200 300 TL civarı para baymana gerek yok. YouTube'da Enes bayram veya sadık turanın videolarını izleyebilirsin. İlk başta HTML, CSS ondan sonra JavaScript öğrenmelisin. Öğrenmelisin diyorum da gelişmiş seviyede değil. Bir şeyler yapabilecek seviyede olsun yeter. Ayrıca izlediğin şeyleri uygulayın sadece izlemeyin. Oyun konusunda fazla bilgim yok. Web sitesi ile ilgili başka sorun varsa da cevaplayabilirim. Front-End Developer'ım ama JS bilgim de var.

Kanka Front-End developer işi para kazandırıyor mu okul harçlığı için falan. Ve 2. soru olarak JS neden bu kadar önemli.

Kanka Front-End developer işi para kazandırıyor mu okul harçlığı için falan. Ve 2. soru olarak JS neden bu kadar önemli.
JavaScript ile data tutma vs. işler yapılabiliyor ayrıca hani sen mesela bir siteye girdiğinde "Hoşgeldiniz, umarım mutlu bir Çarşamba geçiriyorsunuzdur!" yazısı görünür o yazı haftada hangi gündeyse ona göre değişir ve buda JS ile yapılıyor.

Front-End Developer:
Junior (Başlangıç): 19.000 TL civarı
Ortalama Maaş: 30.500 TL civarı
En yüksek: 45.000 TL civarı

Geri
Yukarı