Web sitesini öne çıkarmak

msn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Düsseldorf
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle tasarladığım bir web sitesi var ama nedense belirlediğimiz keywordlerden tutunda sitenin tam adını yazsam bile hep 2. sayfanın sonunda çıkıyor. Nedeni ne olabilir?
Not: SEO'yu GoDaddy ile ayarladım.

Google Ads ile reklam verebilirsiniz. :)

Ayrıca sitenizin linkini paylaşır mısınız? Bir göz atmak isterim. Aynı zamanda görüntülenme artmış olur. :)

Google Ads ile reklam verebilirsiniz. :)

GoDaddy'nin SEO özelliğini de kullandım bir işe yaramadı bir de site bana ait değil site kuzenimin dükkanları var çok anlamıyor bu site işlerinden çok masrafa soktum daha fazla sokmak istemiyorum gereksiz yere para harcatıyor demesin diye

GoDaddy'nin SEO özelliğini de kullandım bir işe yaramadı bir de site bana ait değil site kuzenimin dükkanları var çok anlamıyor bu site işlerinden çok masrafa soktum daha fazla sokmak istemiyorum gereksiz yere para harcatıyor demesin diye
O zaman aklıma gelen yöntem arkadaşların da dediği gibi trafiği arttırmak. :)

Öncelikle tasarladığım bir web sitesi var ama nedense belirlediğimiz keywordlerden tutunda sitenin tam adını yazsam bile hep 2. sayfanın sonunda çıkıyor. Nedeni ne olabilir?
Not: SEO'yu GoDaddy ile ayarladım.

Trafik gerekiyor, SEO yapısını optimize edin. Google yeni açılan siteleri 1 aydan önce indexlemez. Robot erişimine izin verin sitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı