Web sitesini ve medya içeriğini indirme

Mor

Hectopat
Merhabalar. Ben Teleport Pro, HTTrack, WebZip, Offline Explorer gibi programlar edindim ancak bunlarla Web sayfalarını kaydedebilsem ve görüntüleyebilsem de bu sitelerdeki PDF veya video uzantılı dosyaları da edinmek istiyorum.
Örnek: www.notmekani.com adresinde bir siteyi indirdim. Site görüntüleniyor ama bu site içerisinde yönlendirilen indirmeleri de edinmek istiyorum. (Örneğin bir PDF kitap var ve onu indirmek için Drive'a veya Yandex. Disk'e yönlendiriliyorsunuz) Bunu tek tek yapmak çok uzun sürecektir. Bunu yapabilen bir program var mı veya elimdeki programlardan herhangi biriyle yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalar site üzerinde barındırılmıyor ki çekmeye çalışıyorsunuz. Upload sitelerine yüklenmiş notmekani.com adresi üzerinde barındırılmıyorlar. Dolayısıyla bu dosyaları notmekani.com üzerinden çekemezseniz lakin notmekani.com'da değiller.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı