Web tasarım için laptop önerisi

Arkadaşlar hepinize yardımınız için çok teşekkür ederim. Macbook Air satın aldım ve yanında da monitör ve harici hdd satın aldım. Monitörü merak edenler için markası MSI Optix MAG301CR2 ve harici HDD ise Toshiba Canvio Basic 2.5" 4TB. Elimdeki 2 monitörü ve laptopumu satıp üstüne ekledim. Monitör ve laptop açısından hiç bir sıkıntı yaşamadım fakat HDD henüz elime ulaşmadı. Mac'i daha önce de dediğim gibi hiç kullanmadığım için 16 GB ram'i olan versiyonunu satın aldım çünkü 8 GB ram'in artık zamanımıza yetişemediğini düşünüyorum. Hepsi total de 24.000 TL gibi bir fiyata mal oldu. Tek sıkıntım şu anda HDD'yi Macbook'a bağlayamama korkusu umarım herhangi bir sıkıntı yaşamam.
Yeni bilgisayar aldığına sevindim. Öncelikle hayırlı olsun. Oyun oynamıyorsan en iyi seçenek Mac. Bence doğru seçim yapmışsın. Mac için kullanılan çeşitli hub modelleri var. Aldığınız hdd modelinin kablosu USB Type A. Bu ve diğer kullandığınız şeyler için bir hub satın almanız gerekiyor.

Yeni bilgisayar aldığına sevindim. Öncelikle hayırlı olsun. Oyun oynamıyorsan en iyi seçenek Mac. Bence doğru seçim yapmışsın. Mac için kullanılan çeşitli hub modelleri var. Aldığınız hdd modelinin kablosu USB Type A. Bu ve diğer kullandığınız şeyler için bir hub satın almanız gerekiyor.
Nasıl bir hub almam gerekiyor onda yardımcı olabilme şansın var mı acaba? Dediğim gibi bilmediğim için yanlış bir şey satın almak istemiyorum.

Nasıl bir hub almam gerekiyor onda yardımcı olabilme şansın var mı acaba? Dediğim gibi bilmediğim için yanlış bir şey satın almak istemiyorum.
Daha önce mac sahibi olmadığımdan vereceğim tavsiye diğer kullanıcılardan duyduklarıma göre. Mcdodo markasının bu ürünü fiyatı ile tavsiye ediliyor. Ama daha kaliteli bir şey istersen Kingston öneririm.

Kingston Nucleum Macbook HDMI+ USB 3.1 + USB-C + MicroSD + USB 3.1 + USB-C Apple Dönüştürücü (C-HUBC1-SR-EN)

Merhabalar,
Kullandığım süreç içersindeki tecrübelerimi paylaşacağım. Öncelikle belirtmeliyim ki ilk başta küçük olduğundan biraz çekindiğim için almamıştım fakat iyi ki almışım. Yoğunluktan dolayı oyun indirip oynayabilme şansı bulamadım fakat kodlama sırasında gerek phpstorm performansı olsun gerek adobe programlarındaki performansını cidden çok beğendim. Tek eksi tarafı 13 inç olması.

Geri
Yukarı