Web tasarım mı ? Teknik servis mi?

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Selamlar herkese. Arkadaşlar okulumda bu iki bölümden birini seçmem gerekiyor. Ben kendi tercihimi yaptım. Ancak size soracak olursam, hangi bölümü seçmeliyim ? Ve biliyorum hangi bölümde iyi isem orayı seçmem gerekiyor. Ancak siz öneri yapacak olursanız hangisi olurdu ?

Ben web tasarım derim. Teknik servis olursan ömür boyu sürünürsün. Ancak kendi dükkanını açman lazım. Web ve tasarımda her zaman daha çok iş ve daha çok para vardır. Üstelik çalışacağın insanlardan saygı görürsün. Teknik servis işinde ise ayakçı muamelesi görürsün.

Ben olaya biraz farklı yaklaşacağım. Hangisinin sana uygun olduğunu ancak sen en iyi şekilde bilebilirsin. Kararını ver ve bir daha geçmişi sorgulamadan seçtiğin alanda en iyi olmaya çalış ve işini severek yap.

Yorumlar için teşekkürler tercihim Teknik Servis oldu. O yönde kendimi daha iyi bildiğim için bu bölümü seçmiştim. Neyse bakalım benim için hayırlısı ne ise o olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı