web.utrcbtc.com sahte bir site mi?

Kanka aynı siteden bana bir hesap verdiler içinde bayağı büyük bir miktar dolar olan sendedemi aynı şey oldu?

@Taha7575
EVET hocam ismi Tony88

Parayı hesaba aktarmaya çalıştım BTC hesabıma biraz zor oldu onaylandı yazdı 10dk falan bekliyorum Baya yüksek miktar 2.8 milyon dolar neden böyle birşey yapıyorlar ki

EVET hocam ismi Tony88

Parayı hesaba aktarmaya çalıştım BTC hesabıma biraz zor oldu onaylandı yazdı 10dk falan bekliyorum Baya yüksek miktar 2.8 milyon dolar neden böyle birşey yapıyorlar ki
Sakın inanmayın !
Screenshot_20220824-150958_Messages.jpg

EVET hocam ismi Tony88

aynı hesabı banada sms olarak attılar @TT_Yavuz

@Taha7575 kankam güvenlik anahtarı istiyordu onu nası yaptın?

Son düzenleme:
EVET hocam ismi Tony88

Parayı hesaba aktarmaya çalıştım BTC hesabıma biraz zor oldu onaylandı yazdı 10dk falan bekliyorum bayağı yüksek miktar 2.8 milyon dolar neden böyle bir şey yapıyorlar ki

Kanka sana kötü bir haberim var aynı hesabı bana da attılar. Yani dolandırıcı umarım bir bilgi girmedin siteye.

EVET hocam ismi Tony88

Bana aynı mesaj geldi fakat farklı kullanıcı adı. Fakat parayı çekmek isterken kod istiyor. O kodu nasıl hallettiniz acaba?

Geri
Yukarı