Web'de reklam onayı

wick_004

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhabalar bir reklam onay sistemi geliştirmek istiyorum. Websitede 15 saniye geçirip reklama tıklayınca programı açmama izin verecek. Sanırım clickevent ile yapabilirim. C++ ile yapabileceğimi düşünüyorum ancak gerekli fonksiyonları bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Javascript ve setTimeout() ile basitçe yapılabilir.
Count Down şeklinde olmasını istiyorsanız da 15 defa çalışacak 1 saniyelik setInterval() kullanabilirsiniz.

C++'dan ziyade JavaScript ile nasil yapabilecegini arastirsan, daha mantikli bir adim olur sanirim.
Yapıcağım sistem masaüstü uygulaması ile web arasında köprü oluşturmalı. Javascript web için değil miydi.
Javascript ve setTimeout() ile basitçe yapılabilir.
Count Down şeklinde olmasını istiyorsanız da 15 defa çalışacak 1 saniyelik setInterval() kullanabilirsiniz.
Javascript ile dediğiniz yapılabilir webden giriş yapılan ip için Mysql'e sinyal gönderir masaüstü uygulamasıda kontrol eder ama bu daha uğraştırıcı olucağını düşünüyorum. Masaüstü uygulamasında kontrol oluştursak daha rahat olmaz mı c++ sanırım browserlarda işlemleri inceleyebiliyoruz diye biliyorum.

Javascript ile dediğiniz yapılabilir webden giriş yapılan ip için Mysql'e sinyal gönderir masaüstü uygulamasıda kontrol eder ama bu daha uğraştırıcı olucağını düşünüyorum. Masaüstü uygulamasında kontrol oluştursak daha rahat olmaz mı c++ sanırım browserlarda işlemleri inceleyebiliyoruz diye biliyorum.
Aradığınız bu mu? Eğer değil ise frontend ile yapmak istiyorsanız JS ile yapmak zorundasınız.

Aradığınız bu mu? Eğer değil ise frontend ile yapmak istiyorsanız JS ile yapmak zorundasınız.
Evet aradığım şey sanırım buydu, çok teşekkür ederim uzun süredir arıyordum.
Aradığınız bu mu? Eğer değil ise frontend ile yapmak istiyorsanız js ile yapmak zorundasınız.

Sayfada geçirilen süreyi bir Int'e aktaracak ve sonra reklama tıklayınca bot kapanacak. Python ile hangi fonksiyonlardan yararlanmalıyım?

Son düzenleme:
Webview{1, 2} imdadina yetisebillir gibi boyutu biraz attirir ama sikinti olmaz gibi :D

not : WebView1 Internet explorer tabanli, 2 edge tabanli

Webview{1, 2} imdadina yetisebillir gibi boyutu biraz attirir ama sikinti olmaz gibi :D

not : WebView1 Internet explorer tabanli, 2 edge tabanli
selenium ile olayımı çözdüm ama otomatik tıklıyor ve otomatik bekliyor bu hit olarak algılanır demi imleçle tıklamasa bile

Yeni konular

Geri
Yukarı