Web'den para kazanma

Yajok

Yoctopat
Daha fazla  
Akmasa da damlayacak türden, az da olsa kar sağlayacak, kolay ve güvenilir olan bir para kazanma yöntemi var mıdır? Basit bir şekilde az da olsa para kazanabileceğim bir yöntem. Parayı İninal dijital karta çekeceğim.

Freelancer olarak çalışabilirsin. Fakat kendinde bir fark olması lazım ki Hintli gelip senin elindeki işi, senden daha ucuza yapmasın.

Ayrıca bu tür ufak kazançlar için daha farklı yöntemler de mevcut. Çıraklık vb. gibi onlar daha mantıklı az kazanç sağlamak istiyorsanız. Herkes internet üzerinden ekmek yiyecek diye bir şart yok.

İlgi alanlarınız neler, ne iş yapmayı seversiniz, bir yeteneğiniz var mı? İnternet üzerinden para kazanmaya çalışan milyonlarca insan var. Bir farkınız olmalı.

Instagram'dan logo yapmak olabilir hocam. NFT, Bitcoin vs. ilginiz varsa onlarada göz atabilirsiniz.
Daha önce görmüştüm insanlar küçük kazançlar ile yapıyordu logo ancak pek düşünmüyordum. Belki becerebilirsem olabilir logo oluşturabilecek uygulama ve ya site önerebilir misiniz?

Akmasa da damlayacak türden, az da olsa kar sağlayacak, kolay ve güvenilir olan bir para kazanma yöntemi var mıdır? Basit bir şekilde az da olsa para kazanabileceğim bir yöntem. Parayı ininal dijital karta çekeceğim.

Pasif gelir diye arama yaparak araştırma yapabilirsin yaşını veya sahip olduğun becerileri bilmiyorum örneğin bir sorunun çözümü hakkında video çekip internete koymak sana para kazandırabilir.

Daha önce görmüştüm insanlar küçük kazançlar ile yapıyordu logo ancak pek düşünmüyordum. Belki becerebilirsem olabilir logo oluşturabilecek uygulama ve ya site önerebilir misiniz?
Grafik tasarım hakkında bilgi sahibi misin? Öyle bir siteye gireyim, 2-3 şekil koyayım demekle "logo" olmuyor maalesef.

Eğer bir konuda bilginiz yoksa o konuda satış da yapamazsınız. Ondan dolayı size internetten değil de normal hayattan para kazanmanızı tavsiye ederim. İlla internetten kazanacağım diyorsanız kendinize bir alan seçip o alanda araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde olmaz ama.

İlgi alanlarınız neler, ne iş yapmayı seversiniz, bir yeteneğiniz var mı? İnternet üzerinden para kazanmaya çalışan milyonlarca insan var. Bir farkınız olmalı.
Pek bir yeteneğim yok ancak çok fazla boşa harcayavak vaktim var bir keresinde bir öğrencinin ödevi olan 500 sayfalık kitabının 10 sayfa özetini çıkarmıştım ve 50 TL almıştım fakat artık öyle şeylerde bulamam.

Daha önce görmüştüm insanlar küçük kazançlar ile yapıyordu logo ancak pek düşğnmüyordum. Belki becerebilirsem olabilir logo oluşturabilecek uygulama ve ya site önerebilir misiniz?
PixelArt uygulamasından logo yapabilirsiniz. Tabii hiç bilmiyorsanız logo yapmayı, Eğitim videolarına bakabilirsiniz Youtube'dan. Placeit.net web sitesini öneririm.

Geri
Yukarı