Webdenal.com siparişi iptal etti

Kursad1992

Picopat
26.03.2022 tarihinde bir adet Dual kit 2x8GB 3200MHz CL16 RAM sipariş verdim ve site üzerinden sipariş durumunu takip etmeye başladım. Sipariş onaylandı olarak yaklaşık iki gün bekledi. 28.03.2022 tarihinde bir mail ile bana ulaşıp siparişimin tedarik sorunu gerekçesiyle iptal edildiğini öğrendim.

Son param ile yapmış olduğum alışveriş paramın en geç 3 iş gününde tarafıma geri ödeneceğini bildirdiler. Toplamış olduğum sistemin son parçasında böyle bir sorun yaşıyor olmam bana çok şey öğretti gerçekten. Bundan sonraki alışverişlerimde Amazon ve benzeri büyük firmalardan başka bir yerden alışveriş yapmayacagim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220328-140318_Gmail.jpg
    Screenshot_20220328-140318_Gmail.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_20220328-140427_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220328-140427_Samsung Internet.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 70
Adını bile duymadım. Dolandırılmadığına şükret hocam.
Ben duydum, genelde hoş şeyler değil. Bu tarz satıcılardan ürün alacağınız zaman aracı firmaları tercih edin. Hepsiburada, N11 vs.. Siz ürünü teslim almadan paraya dokunamaz satıcı. Ürünü teslim alırsınız, kargo teslim aldığınızı bildirir, para satıcıya gider.

Webdenal benim zaman zaman alışveriş yaptığım bir site, dolandırılma vb. bir durum bilmeyenlerin hayal gücünün zenginliğinden.

Son 6 yılda birkaç kez RAM/fan ve ütü almışım, sistemlerinde efatura kaydı hala duruyor, ben tavsiye edebilirim uygun fiyat yakalanırsa.

Webdenal benim zaman zaman alışveriş yaptığım bir site, dolandırılma vb. bir durum bilmeyenlerin hayal gücünün zenginliğinden.

Son 6 yılda birkaç kez RAM/fan ve ütü almışım, sistemlerinde efatura kaydı hala duruyor, ben tavsiye edebilirim uygun fiyat yakalanırsa.
Hocam dolandirilicagimi düşünmüyorum elbet param hesaba geri ödenecektir, ben sistemin nasil stokta olmayan ürünü bana satıp 2 gün ses soluk çıkarmadan beni beklettigine üzüldüm.

Geri
Yukarı