WebOS Tablet Modlamak

Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar bu tableti alıp içindeki WebOs'u güncelleyip taşınabilir tarayıcı bilgisayarı yapılabilir mi?
Fiyatı çok uygun olduğu için soruyorum.

EĞİTİME DESTEK ! DERS TABLETİ ! ÜCRETSİZ KARGO ! TEK SATICIYIZ ! - Diğer Diğer sahibinden.com'da - 627587455
372079

Ve böyle bir şey yaparsam nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
O cihazın içindeki işletim sistemi WebOS değil. Sadece seçmiş olmak için seçmişler. Orada çalışan yazılım basit Java tabanlı bir kod parçacığı. Eski Symbian veya Bada öncesi Samsung telefonlar gibi...

Ek olarak, üzgünüm o cihaza kullanışlı bir şey ne kodlayabilirsin ne de internetten hazır bulup yükleyebilirsin. Ayrıca o cihazın yine donanımı gayet rezil olduğu için kodlasan bile istediğin verimi alamayacaksın.

O cihazın içindeki işletim sistemi WebOS değil. Sadece seçmiş olmak için seçmişler. Orada çalışan yazılım basit Java tabanlı bir kod parçacığı. Eski Symbian veya Bada öncesi Samsung telefonlar gibi...

Ek olarak, üzgünüm o cihaza kullanışlı bir şey ne kodlayabilirsin ne de internetten hazır bulup yükleyebilirsin. Ayrıca o cihazın yine donanımı gayet rezil olduğu için kodlasan bile istediğin verimi alamayacaksın.
Aklımda elektronik devrelerin şeması vardı ama şimdi ikilemde kaldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı