Webtekno battle Bronze özelleştirme tavsiyesi

justatown

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 5000 TL bütçem var, anakartı AX370 mi, yapmalıyım yoksa RAM’i Apacher RGB ile mi, değiştirmeliyim karar veremedim. 2600 ve 2060 bence 1080P için yeterli olacaktır herhangi bir güncelleme düşünmüyorum ilerisi için. 5000-5100 geçmeyecek şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yaklaşık 5000 TL bütçem var, anakartı AX370 mi, yapmalıyım yoksa RAM’i Apacher RGB ile mi, değiştirmeliyim karar veremedim. 2600 ve 2060 bence 1080P için yeterli olacaktır herhangi bir güncelleme düşünmüyorum ilerisi için. 5000-5100 geçmeyecek şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.
Anakartı B450 Aorus Elite yapabilirsiniz. RGB RAM'e gerek olduğunu düşünmüyorum, eğer görüntüsü hoşunuza gittiyse ve çok almak istiyorsanız siz bilirsiniz fakat seçilen RAM'ler ile arasında hiçbir performans farkı olmayacak. Bir de Apacer markasını daha önce ben duymadım, alacaksanız markayı bir araştırın.
Depolama size yeterli gelmezse HDD de ekleyebilirsiniz. Onun dışında özelleştirme olsaydı ekran kartının daha iyi soğutmaya sahip modelini seçin derdim.

Bence sistem harika ama kasa harika ama beğenmezseniz 100TL ekleyip Corsair Delta alabilirsiniz ve ve ben sistem toplamalara yeni geçtiğim için PSU'yu bilmiyorum SSD güzel 32TL ekleyip 2 TB yapabirsiniz.

Bence sistem harika ama kasa harika ama beğenmezseniz 10 0TL ekleyip Corsair Delta alabilirsiniz ve ve ben sistem toplamalara yeni geçtiğim için PSU'yu bilmiyorum, SSD güzel 32 TL ekleyip 2 TB yapabilirsiniz.
Şu konulara yazmadan önce bi' tarihine baksanız nasıl olur? 31 Ağustos 2019. Gereksiz mesaj atıyorsunuz. Alan zaten almıştır. Boşu boşuna bildirim geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı