Webtekno Battle Gold alınır mı?

Tam F/P ürünü, satin alacaksanız RAM'i 16 GB'a yukseltmenizi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece csgo lol pubg ise rtx2060 çok yüksek bence rx580 li sistemi 4000 lira civarına alabilirsiniz.Bide o sistemdeki ssd ve anakart ın çok da iyi olmadığını duydum.Özellikle ssd nin

Sadece CS:GO LOL PUBG ise RTX2060 çok yüksek bence RX580'li sistemi 4000 lira civarına alabilirsiniz. Bir de o sistemdeki SSD ve anakart ın çok da iyi olmadığını duydum. Özellikle SSD'nin.
Hocam SSD'yi değişirim onda sıkıntı yok da CS GO, LOL vs için değmez mi dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sakın diyim bu hataya düşme ben aldım rtx 2060 gigabayt var aynı sistem pubg ultrada 82 derecede oynuyorum 83 derece kapanıyor şuan garantide ekran kartı ve gigabayt servisine iade etmek istiyorum cihazım 1 aylık dememe rağmen almıyor geri göndereceklermiş bios güncellemesi yapmışlar ekran kartı na ne alakaysa gelsin direk 1900 satcam

Kardeşim sakın diyim bu hataya düşme ben aldım rtx 2060 gigabayt var aynı sistem pubg ultrada 82 derecede oynuyorum 83 derece kapanıyor şuan garantide ekran kartı ve gigabayt servisine iade etmek istiyorum cihazım 1 aylık dememe rağmen almıyor geri göndereceklermiş bios güncellemesi yapmışlar ekran kartı na ne alakaysa gelsin direk 1900 satcam
Hocam geçmiş olsun sizde mi incehesaptan almıştınız ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı