Webtekno Battle Gold alınır mı?

Neye göre ısınma var kart konu mu önemli kasanın hava akışı önemli tozlanma önemli kasanın odada ki konumu önemli
7 fan var son hızda 2 yukarı 3 içeri 1 arkaya 1 tanede aşağıda bu soğutamassa çöp ,biriyle konuştum 1800 veriyor ekran kartı na alıpta 80 derecede oynayıp moralimi bozacağıma 1000 TL katar Asus alır 55 60 derecelerde oynarım fiyat fark karı bunlar
Kararsız kaldım gigabyte rtx2060 windforceden yakınan insanlar var
Kardeşim alırsın güzel performans aynı ama bu fiyata neden dersen sıcaklığı rtx 2060 Asus strix pubg ultra 61-63 derece arasıyken senin alacağın ekran kartı pubg ultra 80 derece olcak 85 derece Max zaten ömür 83 derecede PC kapanıyor zaten kendimden biliyorum

Son düzenleme:
7 fan var son hızda 2 yukarı 3 içeri 1 arkaya 1 tanede aşağıda bu soğutamassa çöp ,biriyle konuştum 1800 veriyor ekran kartı na alıpta 80 derecede oynayıp moralimi bozacağıma 1000 TL katar Asus alır 55 60 derecelerde oynarım fiyat fark karı bunlar

Kardeşim alırsın güzel performans aynı ama bu fiyata neden dersen sıcaklığı rtx 2060 Asus strix pubg ultra 61-63 derece arasıyken senin alacağın ekran kartı pubg ultra 80 derece olcak 85 derece Max zaten ömür 83 derecede PC kapanıyor zaten kendimden biliyorum
Paran varsa sen git al kardeşim

Bende Gigabyte Windforce'un 1060 modeli var %40 fan hızında 70 derece oluyor en fazla o da oyununa bağlı. Hem sessiz hem de sıcaklık ideal seviyede oluyor. %60'a aldın mı 5-10 derece ısı düşüşü oluyor ama hafiften fan dönme seslerini duyabiliyorsunuz. Tek problemi fanı auto hıza alırsan cırt cırt sesler vermesi fakat sabit fan hızında bu sesi yapmıyor. Bu cırt cırt sesi 2060 modellerinde de mevcutmuş fakat ısı problemine dair bir şey okumadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı