Webtekno Battle Gold alınır mı?

Daha uygun fiyata bu kasa varken bence ona o para verilmez.
PSU'yu Aerocool KCAS 600W Bronze ile, SSD'yi de 480GB Hyperx Fury ile değiştirip alın.
Toplam fiyat 5006₺

Bu furya da yeni çıktı galiba. Her site kendi adında sistem düzdürüp orda burda satışa çıkartıyor ismini kullanıp. Sistemdeki işlemciye tıklayınca geçici olarak temin edilemiyor yazıyor bu da ayrı garip neyse ben tavsiye etmem bu fiyata teknobiyotik de daha iyi sistemler vardı . @AlgoritMa paylaşmış bunu almak daha mantıklı.

Bu furya da yeni çıktı galiba. Her site kendi adında sistem düzdürüp orda burda satışa çıkartıyor ismini kullanıp. Sistemdeki işlemciye tıklayınca geçici olarak temin edilemiyor yazıyor bu da ayrı garip neyse ben tavsiye etmem bu fiyata teknobiyotik de daha iyi sistemler vardı . @AlgoritMa paylaşmış bunu almak daha mantıklı.
Aynen öyle. İşlemci ve ekran kartını dibine kadar yüksek tutup PSU, SSD, anakart gibi kalan parçaları ise en düşük olanından kullanıyorlar. Çok nadirde olsa tek tek almaktan daha mantıklı sistemler çıkabiliyor bazen itopya'nın son sistemi gibi.

Aynen öyle. İşlemci ve ekran kartını dibine kadar yüksek tutup PSU, SSD, anakart gibi kalan parçaları ise en düşük olanından kullanıyorlar. Çok nadirde olsa tek tek almaktan daha mantıklı sistemler çıkabiliyor bazen itopya'nın son sistemi gibi.

Katılıyorum. Kimse PSU nun da aslında ne kadar önemli olduğuna dikkat etmiyor. Zaten şu adata SSD ler artık her yerde. Mantar gibi türedi 🧐😁
Kendinize göre değişiklik yapıp alabilirsiniz.

Bu fiyata çok iyi . İşlemci bir kaç tık üst model ile değiştirip paşa paşa kullanılır.👏

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı