Webtoon önerisi

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Kendim bir bakayım dedim, yok o leydi, yok bu leydi. Her yer ya absürt romantik webtoonlarla ya da Solo Leveling çakmasıyla falan dolu. Önerebileceğiniz güzel bir şey var mı?

Şu an aktif olarak Lookism okuyorum. Bunun bir de aynı evrende geçen türevleri varmış, Manager Kim, Lookism, Viral Hit ve My Life As A Loser. Viral Hit'i zaten okuyorum. Belki diğerlerine de bakarım. Bir de şu 4000 yıllık büyücüyü okuyorum. 136'dayım onda da. Çok kalmadı. Solo Leveling'i de bitirdim.

En hızlı hangi site atıyor bu arada? Bazıları bölüm çıksa da bekliyorlar bayağı.

Son düzenleme:
Webtoonlar pek kaliteli gelmiyor bana nedense en iyi Webtoon olarak sayabiliceğim Solo Leveling sadece popüler diye az baktım çekilecek dert değil.Manga okuyormusunuz hocam?

Webtoonlar pek kaliteli gelmiyor bana nedense en iyi Webtoon olarak sayabiliceğim Solo Leveling sadece popüler diye az baktım çekilecek dert değil. Manga okuyormusunuz hocam?
Evet dediğiniz gibi. Bana da çok kaliteli gelmiyorlar. Okunma çabaları gibi geliyor bana da. Manga bakmıyorum hocam, teşekkürler.

1) Wind Breaker: Lookism gibi modern dünyada geçen bisiklet sürmeyi anlatan, bence Lookism'den bile iyi bir seridir güncel olarak 450+ bölümü bulunuyor. Ayrıca romantizmi insanı kanser etmiyor.

2) Sweet Home: İnsanların acımasız birer canavara dönüştüğü bir salgın oluyor. Bizim oğlan da binadaki komşuları ile güvenli bölgeye ulaşmaya çalışıyor. Çok güzel bir seridir klasik zombi sanma daha farklı bir dene derim.

3) Bastard: psikopat babasıyla yaşayan lise öğrencisi Seon Woo Jin'in hikayesini anlatıyor. Babası okuldaki yeni öğrenciyi bir sonraki cinayet kurbanı olarak seçtiğinde Seon Woo Jin onu babasından korumak için harekete geçer. Bu arada, aktris Roh Yoon Seo, Park Ji Hoon'un partneri olmak için görüşmelerini sürdürüyor. Sweet Home'un yazarından.

Hızlı site konusunda en iyisi olanı okuyup İngilizce kaynağa geçmek her zaman 2-3 bölüm önde oluyor İngilizce kaynak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wind breaker zaten önerilmiş ama bende öneririm ben de yeri özel. Bilge okuyucunun bakış açısı öneririm ilk başlarda çok sarmıyordu ama ilerleyince çok hoşuma gitti. Şamanın yolu, paralı askerin eve dönüşü gibi seriler önerebilirim. Hayatsız değilseniz murim serilerine girmenizi pek önermem (bazıları güzel).(şimdi farkettim murim önermem diyip murim önermişim😅)

Son düzenleme:
Popülerlerden başlıyorum;

The Beginning After The End***
Tower Of God*** (Uzun biraz 580 chapter civarı fakat çok iyi world building'e sahip.)
Your Throne***
Omniscient Reader's Viewpoint***
Latna Saga*
Eleceed**
Doom Breaker**
The Greatest Estate Developer***
Return of the Mad Demon*
Level Up with the Gods*
My Blasted Reincarnated Life*
Boundless Ascension*
Noblesse**
SSS-Class Revival Hunter**
Her Summon (hayatım boyunca gördüğüm en iyi webtoon çizimlerine sahip. Rastgele bir panelini al wallpaper yap resmen :D. Ayrıca çok iyi bir world building'i var.)***
Leviathan***
I'm An Evil God (ilk 50 - 100 chapter biraz klişe veya sıkıcı gelebilir fakat 100'lerden sonra aşırı açılıyor. Ayrıca bir tık uzun güncelde 390 chapter.)**
Nano Machine*
Memorize*
Magic Emperor**

Yaklaşık 70 - 80 civarı webtoon okudum ve bunlar okuduklarımın arasında en iyileri. Yıldız sayısı ne kadar fazla ise o kadar fazla öneriyorum. 3 Yıldızlı olanlar kesinlikle okunmalı. Yanlış anlaşılmasın 2 veya 1 yıldızlı olanlar kötü değil hatta okuyabileceğiniz en iyi webtoon-manhwa arasındalar ve gayet kalitelilerdir fakat şahsen 3 yıldızlı olanlar beni daha da bi derinden etkilemiş webtoonlardır.

Evet dediğiniz gibi. Bana da çok kaliteli gelmiyorlar. Okunma çabaları gibi geliyor bana da. Manga bakmıyorum hocam, teşekkürler.
Lookism, Wind Breaker, Nano Machine, Solo Leveling, Legend of the Northern Blade, Magic Emperor, The Beginning After The End, The World After the Fall, Peerless Dad, Skeleton Soldier, How To Fight, IRL Quest, Quest Supremacy, The Legend of Asura, I Reincarnated As The Crazed Heir, Omniscient Reader’s Viewpoint, Duke Pendragon, Reincarnation of the Suicidal Battle God, Return Of The Mt. Hua Sect, A Returner's Magic Should Be Special, Murim Login, The Return of the Crazy Demon, Revenge of the Iron-Blooded Sword Hound, I Am the Fated Villian.

Yeni konular

Geri
Yukarı