WeChat Hesap Oluşturma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası aracılığı ile bana ulaşmaya çalışan arkadaşlar. Benim de hesabım kapatıldı. We chat bir saçmalık boşuna uğraşmayın. Amaç neyse anlamadım gerçekten. Dağları taşları aşarak üyelik yaptım. Adamlar 2 günde hesabımı silmişler. Ben güvenli bulmuyorum artık arkasında başka bir amaç olduğu kanaatindeyim. Veri toplama amacındalar sanırım. Ben vazgeçtim üyelik yapmaktan. Zar zor yaptığım üyeliği 2 günde sildiler o yüzden uğraşmayın değmez. Hiçbir sebep yokken üyeliğinizi siliyorlar. Herkese iyi çalışmalar. Burdan mail adresimi alıp da referans için sormaniza gerek yok çünkü bende de yok WeChat artık. Iyi günler

Merhaba Lutfen Yardimci Olun Wechate Kayit olacam Ama Bu ekranda Kaliyor zburayi Atliyamiyorum Lutfen Yardimci Olun 🙏

Mail Adresim [email protected]
Eki Görüntüle 486102
Lutfen yardimci olun
Üstte ki mesajımı kontrol ederseniz bu ay ki referans hakkım dolu malesef.
hocam yeni aydayız yardımcı olma şansınız varmı ? mail: [email protected] arkadaşlar yardım edebilenler lütfen ulaşabilirmisiniz

Dosya Ekleri

• 15817971798492699426969521679607.jpg
    15817971798492699426969521679607.jpg
    667 KB · Görüntüleme: 30
Aylık referans hakkım malesef dolu, forumdan onlarca arkadaşa yardımcı oldum. Biraz beklemeniz gerek.
Hocam bana yardımcı olabilirmisiniz mail attım gmail bu;
[email protected]
Üyelik haklarımı malesef bu ay için doldurmuş bulunmaktayım. Sınırsız referans olamıyorum arkadaşlar. Geçmişte yazanlarınkini hallettim. Şu anda hakkım kalmadı malesef.
Yeni referanslıklarınız gelince haber verir misiniz ALLAH RIZASI İÇİN gmail bu;
[email protected]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı