WeChat Hesap Oluşturma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bende wechat açmak istiyorum ama QR kodu çıkıyor yardımcı olabilecek birisi varmı? :(

Ben wechat uygulamasına kayıt olamıyorum bu ekranla karşılaşıyorum birinin QR kodunu okutmasi gerekiyormuş biri yardım edebilir mi lütfen?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200413-225228_WeChat.jpg
    Screenshot_20200413-225228_WeChat.jpg
    173,4 KB · Görüntüleme: 61
Selamlar. Bende Mi UI rom için WeChat e katılacaktım ama referans istiyor yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim: [email protected]

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-04-27-12-10-10-270_com.tencent.mm.jpg
    Screenshot_2020-04-27-12-10-10-270_com.tencent.mm.jpg
    180,4 KB · Görüntüleme: 29
Mail üzerinden telefon numaranızı bırakırsanız ref. olurum size imza kısmımda var mail adresim.
Merhaba hocam MIUI test kullanıcısı olmak için WeChat e üye olmam gerekiyor bana da ref olurmusunuz acaba rica etsem?

Arkadaşlar mail üzerinden çok fazla kişiden istek geliyor aylık sınırlı sıra ile dönüyorum elimden geldiğince buradan olduğum diğer kişilerde sizlere yardımcı olması dileğiyle

Arkadaşlar mail üzerinden çok fazla kişiden istek geliyor aylık sınırlı sıra ile dönüyorum elimden geldiğince buradan olduğum diğer kişilerde sizlere yardımcı olması dileğiyle

Herkese yardımcı olmak için gösterdiğin çabadan dolayı sana yardımcı olduğun ve olamadığın herkes adına canı gönülden teşekkür ediyorum.
Ben farklı bir arkadaşın yardımıyla sorunu giderdim . tekrardan teşekkürler hocam.iyi akşamlar

Mail üzerinden telefon numaranızı bırakırsanız ref. olurum size imza kısmımda var mail adresim.
Merhabalar Rica etsem mail bıraksam banada yardımcı olabilirmisiniz referans için we chat uygulamasına kayıt olamıyorum
Merhaba arkadaşlar rica etsem wechat uygulması için banada referans olabilecek olan varmı ? Mail adresim [email protected]
WeChat uygulamasına telefon numarası ile kayıt olmaya çalışıyorum. Güvenlik doğrulamasından (puzzle) sonra başka bir güvenlik ekranı geliyor ve çıkan QR kodunun başka bir kullanıcı tarafından taratılmasını istiyor. Etrafımda bu uygulamayı kullanan yok. İzlediğim bazı videolarda ilk güvenlik doğrulamasından sonra telefona kod geldiğini görüyorum ama bana kod gelmiyor. Nasıl hesap oluşturabilirim?
Merhaba sorun olmassa wechat kayıt için banada yardımcı olabilirmisiniz acaba

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı