Netflix Wednesday 2. Sezon onayı aldı

Çok abartılmış bir dizi. Beğenen arkadaşlarım genelde düzgün dizi izlememiş kişiler. Wednesday izleyip öven bir arkadaşıma Prison Break izletmeye başladım. Daha 3. sezonu izliyor. "wednesday'i en kaliteli sanmıştım." diyor. "daha çok kaliteli seri var öneririm sana." dedim. Evet rezilce bir dizi değil ancak sosyal medyada bu kadar abartılacak bir şeyi yoktu. İzlemeden yargılamadığımı belirteyim bu arada. "Max animeci." lafı yemeden de kurtulursam ne mutlu bana. :D

Çok abartılmış bir dizi. Beğenen arkadaşlarım genelde düzgün dizi izlememiş kişiler. Wednesday izleyip öven bir arkadaşıma Prison Break izletmeye başladım. Daha 3. sezonu izliyor. "wednesday'i en kaliteli sanmıştım." diyor. "daha çok kaliteli seri var öneririm sana." dedim. Evet rezilce bir dizi değil ancak sosyal medyada bu kadar abartılacak bir şeyi yoktu. İzlemeden yargılamadığımı belirteyim bu arada. "Max animeci." lafı yemeden de kurtulursam ne mutlu bana. :D

Hocam wednesday izleyeceğime anime izlerim daha iyi (animelerden nefret ederim bu arada)

Hocam wednesday izleyeceğime anime izlerim daha iyi (animelerden nefret ederim bu arada)

İzleyin o zaman hocam. Seinen öneririm isterseniz. Seinen yetişkin erkekler için yapılan, gerçekçi olan ve hayatın karanlık yönlerine yoğunlaşan anime türüne verilen genel isimdir.

Son zamanların en çok izlenen dizileri arasına giren wednesday, 2.sezon için onay almış durumda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sevmedim pek benlik değil ama anlıyorum ergen klişe dizileri bazı kitlenin hoşuna gidiyor ki bayağı tutmuş olsa gerek 2.sezon geliyor.

Geri
Yukarı