Wesley Senijder GALATASARAY'da!

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Renktaşlar size sesleniyorum, transferin tamamen bitmesi an meselesi asrın transferi. Sonunda domine edebilecek bir takım haline geliyoruz ligi. 8 milyon euro bonservisle Inter'den geliyor Sneijder ne düşünüyorsunuz? Şampiyonlar liginde yarı finale taşır mı bizi?

Şu an için kesin bir şey yok. Daha yeni KAP'a bildirildi. KAP'a bildirilmesi bu transferin kesin olarak gerçekleştiğini ortaya koymuyor, biliyorsunuz. Ama inşallah olur, olursa da mükemmel bir transfer. :)

Şampiyonlar liginde yarı finale gider miyiz? Orası belirsiz, futbolu biliyorsunuz son saniyeye kadar hiçbir şey belli olmuyor. Türk takımlarının başarılarının artması ve artık bu verilen gerçekten ciddi rakamların boşa gitmemesi dileğiyle..

Sneijder diyince aklıma şey geldi. Sennheiser kulaklık alıyorum. Teknosa yetkili Sneijder dedi. Yok Jamiryo. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sneijder diyince aklıma şey geldi. Sennheiser kulaklık alıyorum. Teknosa yetkili Sneijder dedi. Yok Jamiryo. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten güzelmiş, iyi güldüm. :) Artık biraz bizim insanımızın da İngilizcelerini geliştirmesi gerek. Ama bizim insanımız olaya başka yönden bakıyor. "İşime yaramıyorsa her şey boş" diyor. Bu mantık değişmeden çok güleriz, ağlanacak halimize.

Gerçekten güzelmiş, iyi güldüm. :) Artık biraz bizim insanımızın da İngilizcelerini geliştirmesi gerek. Ama bizim insanımız olaya başka yönden bakıyor. "İşime yaramıyorsa her şey boş" diyor. Bu mantık değişmeden çok güleriz, ağlanacak halimize.

Kadın Cemile Kura diyor ya. :D

FENERBAHÇE' de bir ara Sneijder ilgileniyordu. Biz tekrar devreye girermiyiz bilmiyorum. İnşallah gireriz. Fazla ümitlenmeyin derim.
AzXxYx1CQAAkN5L.jpg:large

Galatasaray'ın Daha Önce Görüştüğünü Borsaya Bildirdiği Futbolcular.

- Kaka Leite
- Dirk Kuyt
- Miroslav Stoch
- Buffon
- Diego Lugano
- Lucio
- Yaya Toure
- Reyes
- Diego Forlan
-Drogba

FENERBAHÇE' de bir ara Sneijder ilgileniyordu. Biz tekrar devreye girermiyiz bilmiyorum. İnşallah gireriz. Fazla ümitlenmeyin derim.
AzXxYx1CQAAkN5L.jpg:large

Galatasaray'ın Daha Önce Görüştüğünü Borsaya Bildirdiği Futbolcular.

- Kaka Leite
- Dirk Kuyt
- Miroslav Stoch
- Buffon
- Diego Lugano
- Lucio
- Yaya Toure
- Reyes
- Diego Forlan
-Drogba
j5vs3.jpg

- - - Güncellendi - - -

Eğer sporu; yalan transfer haberlerine, birkaç tane maç skoruna bağlarsan olacağı budur.

j5vw6.jpg

- - - Güncellendi - - -

j5w3f.png

:)

:) Ne diyelim hayırlı olsun :)
Ama biz söylediğin futbolcuların hiçbirini borsaya bildirmemiştik. Yani hepsi spekülasyondu :) Hatta siz Stoch' un transferini resmi sitenizde bile ilan etmiştiniz ;)

Geri
Yukarı