WhatApp'a başka telefonla erişme

Klaxxon

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün aniden telefonuma bildirim geldi telefon numaram ile başka bir cihaz WhatsApp'a giriş yapmaya çalışıyor diye. Telefonlara virüs girip mesajları fakan izliyor olabilirler diye sildim hemen WhatsApp'ın doğrulama kodunu bir şey olur mu sizce endişelenmeli miyim?

Arkadaşlar bugün aniden telefonuma bildirim geldi telefon numaram ile başka bir cihaz WhatsApp'a giriş yapmaya çalışıyor diye. Telefonlara virüs girip mesajları fakan izliyor olabilirler diye sildim hemen WhatsApp'ın doğrulama kodunu bir şey olur mu sizce endişelenmeli miyim?

Hayır hiçbir sıkıntı çıkmaz. Siz izin vermediğiniz zamanda.

Doğrulama için mesaj atıyor kısacası giriş yapılmak istenmiş. Korkulcak bir durum yok sanırım WhatsApp'ın genel birkaç koruması vardır aktifleştirebilirsiniz fazla içine girmiyorum sosyal uygulamaların.

Arkadaşlar şimdi iki adımlı doğrulamayı açtım eğer kullanıyorsanız herhangi biri hesaba girmek isteyince sadece bu kodu mu sorucak yoksa kod gelmeye devam edecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı