WhatsApp 14 GB yer kaplıyor

Sweax7

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
WhatsApp üzerinden arkadaşıma video atarken telefonuma depolama alanınız azalıyor diye bir bildirim geldi. Biraz kurcaladıktan sonra WhatsApp'ın 14 GB kapladığını gördüm. Üstelik her başka video atışımda arttığını ve önbelleği temizlememe rağmen düzeltmediğini de belirtmek istiyorum. Çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• IMG_20240520_203121.jpg
    IMG_20240520_203121.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 42
Galeriden WhatsApp için ayrılmış bölümdeki gereksiz görselleri silmen yeterli olur.

Whatsapp uygulaması içinden depolama kısmına göz at. Orada hangi grubun/kişinin daha çok medya olduğunu gösterecektir. Eğer galeri de gösterme gibi bir ayarı aktifleştirdiysen galeri de görünmeyecektir.

Merhaba arkadaşlar,
WhatsApp üzerinden arkadaşıma video atarken telefonuma depolama alanınız azalıyor diye bir bildirim geldi. Biraz kurcaladıktan sonra WhatsApp'ın 14 GB kapladığını gördüm. Üstelik her başka video atışımda arttığını ve önbelleği temizlememe rağmen düzeltmediğini de belirtmek istiyorum. Çözümü nedir?

Bende de aynı sorun var hatta ben dosyaları falan her şeyi kontrol ediyorum belki de 10 GB bile yer kaplamayacak ama 86 GB yer kaplıyor ve telefonun alanı 256 olsa bir aya kalmaz belki de +150GB yer kaplıyacak wp çünkü daha geçen ay 40GB alan kaplıyordu (bununda imkanı yok) şu an 86 GB kaplıyor bende bulamadım çözüm en son çare sanırım verileri silip yedekleme yapmamak olacak eğer çözüm bulursanız beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende de aynı sorun var hatta ben dosyaları falan her şeyi kontrol ediyorum belki de 10 GB bile yer kaplamayacak ama 86 GB yer kaplıyor ve telefonun alanı 256 olsa bir aya kalmaz belki de +150GB yer kaplıyacak wp çünkü daha geçen ay 40GB alan kaplıyordu (bununda imkanı yok) şu an 86 GB kaplıyor bende bulamadım çözüm en son çare sanırım verileri silip yedekleme yapmamak olacak eğer çözüm bulursanız beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Dostum ben sohbet, video ve fotoğraf gibi şeyleri yedekleyip WhatsApp'ı sil indir yaptım düzeldi.

Dostum ben sohbet, video ve fotoğraf gibi şeyleri yedekleyip WhatsApp'ı sil indir yaptım düzeldi.

Sen şanslısın o zaman ya da senin sorunun farklı ben kaç kez denedim yedekledim sildim yükledim sohbeti aktarmayı denedim hatta fotoğraf video vb şeyleri Google Fotoğraflar'a yedekleyip sildim ama yok wp durmak bilmiyor geçen 5GB başka uygulamaları silerek alan açtım bir sonraki güne wp o alanı doldurdu tekrar 5GB daha arttı maalesef benim sorunum bambaşka uygulamada sorun var direk ve bu sorunu yaşayan yabancı yerli hiçbir forumda çözüm bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı