WhatsApp 2. el satışta sıkıntı yaşanırsa konuşmalar delil olarak gösterilebilir mi?

dewilboyz

Kilopat
Merhaba 5900X işlemci alacağım garantili ikinci el son fiyat olarak satan arkadaş 6 bin TL dedi. Fakat kendisi Zonguldak'ta ben Ankara'dayım ürünün sıfırına 7.7 bin TL vermek istemedim. WhatsApp üzerinden bu alışverişi yapsam eğer bir sıkıntı olmasi halinde bu konuşmaları delil olarak gösterebilir miyim? Riskli bir alışveriş mi olur?

Evet delil olarak olur sen kargoyu açar iken video çekmeye başla şubeden teslim al oradan video çekmeye başla sana en büyük kanıt olur.

Daha önce de sipariş verdim ama WhatsApp üzerinden onlar 300 400 liralik malzemelerdi. Daha önce de yüksek meblağli alışveriş yapmayınca herhangi bir sıkıntı olmasin diye sormak istedim.

Daha önce de sipariş verdim ama WhatsApp üzerinden onlar 300 400 liralik malzemelerdi. Daha önce de yüksek meblağli alışveriş yapmayınca herhangi bir sıkıntı olmasin diye sormak istedim.

Anladım hocam ama dedim gibi şube de iken kargo yu açın video çekin elinizde en büyük kanıt bir de oradaki çalışan da size şahitlik eder benzer bir olay yaşamıştım ben adam şahit olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı