MediaMarkt 2. el Apple ürün olabilir mi?

Şikayetvar bakın hocam. MediaMarkt pek güvenilir değil. Şikayet çözüm oranı da düşük. En iyisi Amazon ama asla sorun çıkmaz diyemeyiz. İndirim varsa bir şey diyemem, değerlendirme sizin takdiriniz elbette.

Amazon o yönden çok çok ileride bir şirket tabii ülkemizde çok suistimal edilmeye de başlandı tüketiciyi korumaları. Artık duruma bakacağız zaten normal fiyattan alacak olursam direkt Apple'ın kendi sitesinden alırım da malum fiyatlar yüksek yani %10 indirim bile 7.5k yapıyor. Şikayetvar'daki şikayetlerin çoğu ben gereksiz buluyorum çözülenlere çözüm bile işaretlenmiyor vs.

Amazon o yönden çok çok ileride bir şirket tabii ülkemizde çok suistimal edilmeye de başlandı tüketiciyi korumaları. Artık duruma bakacağız zaten normal fiyattan alacak olursam direkt Apple'ın kendi sitesinden alırım da malum fiyatlar yüksek yani %10 indirim bile 7.5k yapıyor. Şikayetvar'daki şikayetlerin çoğu ben gereksiz buluyorum çözülenlere çözüm bile işaretlenmiyor vs.
Hocam 7.5 K büyük bir rakam. Dediğim gibi takdir sizin hakkınız zaten. Umarım sorunsuz bir yol olur neyi seçerseniz.

Hocam 7.5 K büyük bir rakam. Dediğim gibi takdir sizin hakkınız zaten. Umarım sorunsuz bir yol olur neyi seçerseniz.

Zaten mağazaya gidip alacağım da 1-2 yöntem var mı diye baktım webte ama bulamadım kayda değer bir doğrulama yöntemi. Bir yolu var mı acaba anlamanın.

Eğer böyle bir yöntem varsa size tavsiyem ingilizce olarak da aratmanız. YouTubez reddit gibi yerlerde başkaları da sormuştur bu soruları belki. Bir de bazen chatgpt de yardımcı olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı