WhatsApp Aero yedek atıp format attıktan sonra yedek bulunmuyor

mehmet004210

Yoctopat
Daha fazla  
Aero yedek aldıktan sonra format attım. Şimdi yedek yok deniyor ne yapmam lazım yardım çok önemli dosyalarım gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Whatsapp Aero'dan Google Drive'a yedek alınabiliyor mu ki yedeği bulsun? 3.parti oynanmış bir Whatsapp yazılımı kullanıyorsunuz. Uygulamanın sitesinde bu tarz şeylerle ilgili bir ton açıklama yapılmış zaten.

Orijinal Whatsapp'ı indirip şansınızı deneyin ama bir şey değişeceğini sanmam.

Aero yedeği local bir yedektir. Yani cihazınıza format atmadan önce aldığınız yedeği ayriyeten bir belleğe yedeklemeniz lazım. Eski versiyonlarında bu yedeği '0/Whatsapp/AEROYEDEK" yerine taşıyorken, emin olmamakla birlikte yeni versiyonlarında "0/Android/Media/WhatsApp" içerisine taşınıyor diye biliyorum. Aero yedek sunucusal bir yedek değildir. Aero kullanan kardeşlerim Drive yedeği almak istiyorsa güzel bir çözüm var. AeroWhatsapp'ınız üzerine orjinal güncel Whatsapp.apk'sini kurun. Sorunsuz -cihazınız el veriyorsa- şekilde çalışacaktır.

Aero yedeği local bir yedektir. Yani cihazınıza format atmadan önce aldığınız yedeği ayriyeten bir belleğe yedeklemeniz lazım. Eski versiyonlarında bu yedeği '0/Whatsapp/AEROYEDEK" yerine taşıyorken, emin olmamakla birlikte yeni versiyonlarında "0/Android/Media/WhatsApp" içerisine taşınıyor diye biliyorum. Aero yedek sunucusal bir yedek değildir. Aero kullanan kardeşlerim Drive yedeği almak istiyorsa güzel bir çözüm var. AeroWhatsapp'ınız üzerine orjinal güncel Whatsapp.apk'sini kurun. Sorunsuz -cihazınız el veriyorsa- şekilde çalışacaktır.
O zaman Bizim Bütün Mesajlar Gitti.. Desene.

Aero yedek nedir?
Google Drive'ye yedek almadınız mı?
Bu ürün Aero sürümü driver ile bağlamak çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı