WhatsApp Aero'dan Orijinal WhatsApp'a mesajlar nasıl taşınır?

Ben çözdüm sorunu aslında çok yanlış anlatmışlar biraz uğraştım anlatıyorum;
İlk olarak söylendiği gibi WhatsApp Aero'yu açıyoruz.
Ayarlar ≫ sohbetler ≫ "sohbet yedeği" düğmesini kullanarak bir yedek alın. Yedek alma işlemi tamamlanana dek bekleyin, tamamlandıktan sonra WhatsApp Aero'yu kapatın.
İkinci olarak ise dosya yöneticinizi kullanarak Android/media ve oradaki com.whatsapp dosyasını kopyalayarak istediğini herhangi bir yere yedekleyin ardından Aero'yu silin ve normal WhatsApp'ı yükleyebilirsiniz telefon numaranızı doğrulayın dosya erişimine falan da izin verdikten sonra yedekleme kısmı geldiği an WhatsApp'ı kapatın ve yine aynı şekil Android/media ya giriş yapın ve oradaki com.whatsappı silip yedeklediğimiz com.whatsapp klasörünü Android/media ya atıyoruz ve tekrardan normal WhatsApp uygulamasına tıklayın ve sohbet yedekleme bölümünde yedekleriniz gözükecektir geri yükle tuşuna basarak sohbetlerinizi geri yükleyebilirsiniz.
Bunun için 2 saattir uğraşıyorum acaba aeroya mı yanlış yazdılar diye denedim ve oldu. Hayırlı Ramazanlar.
Çok özür dilerim konuyu hortlatmak istemezdim ama bu benim için son derece önemli bi durum bana yardımcı olabilirmisin

Çok özür dilerim konuyu hortlatmak istemezdim ama bu benim için son derece önemli bi durum bana yardımcı olabilirmisin
Sorunu çözdüm belki yardımcı olur diye çözümü sizlede paylaşayım

Normal whatsapp tan aero whatsappa dosyaları taşırken sorun olmuyor fakat aero dan aynı klasöre taşırken sorun yaşıyoruz(android/media/com.whatsapp) şöyleki yedek aldığınız dosyayı hem android/media/com.whatsapp klasörüne ve direk telefonun hafızasındaki Whatsapp isimli bir klasörümüz var aynı dosyaları o klasörün de içine taşıyın fakat burası önemli bu adımlardan önce whatsappı silin yükleyin ve ayarlardan uygulamalara gidip whatsappa dosya erişim izni verin sonra dediğim gibi yedeklediginiz dosyayı hem android/media/com.whatsappa heme ana dizindeki whatsapp klasörüne eğer ana dizinde Whatsapp klasörü yok ise kendiniz Whatsapp klasörü oluşturun ve yedeği içine atın sonra uygulamayı açın numaranızı doğrulayı yedekleme ekranında yedeklemeniz gözükecektir ben sorunu bu şekilde çözdüm umarım sizde faydalanabilirsiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı