Whatsapp Android Kullanıcılar Yeni Güncelleme ile Koyu Temayı Yayınladı

The End

Kilopat
Makaleler
13
Yer
Adana / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Yeni gelen güncellemeyi indirip koyu temayı kullanabilirsiniz.

20200303_212412.jpg
20200303_212558.jpg
Screenshot_20200303-211906_WhatsApp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna karanlık tema mı diyorsunuz? Tamamen siyah olmadan bir anlamı yok benim için. Youtube için de geçerli bu, neyse ki bir uygulama ile tamamen siyah yapabiliyorum.

Genel kısma eyvallah da yazı baloncuklarının da siyah olması arka plan ile uyumumu bozuyor.
Buna karanlık tema mı diyorsunuz? Tamamen siyah olmadan bir anlamı yok benim için.
Karanlık tema buna denir. Göz yormaması, günümüzde pil tasarrufu sağlar. Sizin dediğiniz siyah tema olur. Her şey siyah olduktan sonra ona tema demek ne kadar mantıklı o bile tartışılır.

Genel kısma eyvallah da yazı baloncuklarının da siyah olması arka plan ile uyumumu bozuyor.

Karanlık tema buna denir. Göz yormaması, günümüzde pil tasarrufu sağlar. Sizin dediğiniz siyah tema olur. Her şey siyah olduktan sonra ona tema demek ne kadar mantıklı o bile tartışılır.

Aslında düşününce mantıklı geldi. 🤔

Buna karanlık tema mı diyorsunuz? Tamamen siyah olmadan bir anlamı yok benim için. Youtube için de geçerli bu, neyse ki bir uygulama ile tamamen siyah yapabiliyorum.
Ben şahsen simsiyah temayı sevmiyorum, ayrıca bana göre siyah tema gri temaya nazaran gözümü daha çok yorduğunu hissediyorum. Bu sebepten dolayı grimsi temayı kullanmayı daha çok tercih ediyorum. Tabi kime göre, neye göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı