WhatsApp aynı anda 2 cihaz ile nasıl kullanılabilir?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Merhabalar. Android emülatöründe WhatsApp kullanmak istiyorum ama şöyle bir şey var. Telefonumda zaten yüklü ve aktif. Emülatörde de kullanmak istiyorum yani tek WhatsApp hesabını aynı anda 2 yerde kullanmak istiyorum. Bu mümkün müdür? Yani bir nevi WhatsApp Web gibi ama onu kullanmak istemiyorum. Düz uygulamayı kullanmak istiyorum.

Ha pardon aklım Windows 11'e gitti kusuruma bakmayın.
WhatsApp Web'e bağlı kalmak için telefonun açık olması şart. Telefon uzaktayken internet bağlantısı kesilirse WhatsApp'a bağlanamam. Telefonsuz bağlanma olayı evet var ama henüz beta sürecinde ve herkeste çalışmıyor diye biliyorum. Yani bunu kullanabilmem için kişilerin de WhatsApp'ı güncellemiş olması gerek sanırım.
Mobil veri kullanın.

Hocam Windows 10 store için WhatsApp destkop çıktı .
Hocam bu uygulama doğrudan WhatsApp Web'e bağlanıyor diye biliyorum. Aynısı İnstagram için de öyle. Sitesine bağlanıyor.
Hocam Beta programına dahil olduysanız çoklu cihaza izin veriyor. Ben şu anda hem emülatörden hem de telefondan aynı anda girebiliyorum. Üstüne de ofis bilgisayarımda Web açık.
Emülatörde WhatsApp uygulamasını mı kullanıyorsunuz?

Hocam bu uygulama doğrudan WhatsApp Web'e bağlanıyor diye biliyorum. Aynısı İnstagram için de öyle. Sitesine bağlanıyor.

Emülatörde WhatsApp uygulamasını mı kullanıyorsunuz?
Evet hocam. Betaya katıldım geçen ay. Ana cihaz olarak telefonumu seçtim. SMS doğrulaması yaparak farklı bir cihazda bağlanabiliyorum. Emulatör de buna dahil.

Evet hocam. Betaya katıldım geçen ay. Ana cihaz olarak telefonumu seçtim. SMS doğrulaması yaparak farklı bir cihazda bağlanabiliyorum. Emulatör de buna dahil.
Hocam tam aradığım şey bu o zaman. Ama WhatsApp Plus yüklü tema için kullanıyorum. Hiçbir eyleme müdahale etmemiştim. Şimdi sırf bu yüzden Plus olanını kaldırmak istemiyorum ama düşünebilirim belki. Bir bakacağım teşekkür ediyorum. :D

Geri
Yukarı