WhatsApp bilgi gitmeden numara değiştirme

Xesh

Hectopat
Merhabalar, son zamanlarda artık ciddi anlamda rahatsız olmaya başladım ve numaramı değiştirme kararı aldım sorum şu mesajlarımı yedekleyip uygulama içinden hesabımı silmeden numara değiştirme yaparsam rehberimdeki kişiler benim yeni numaramı WhatsApp üzerinden görürler mi mesaj gider mi? Örneğin sohbeti açtığında yukarıda bu kişi telefon numarasını değiştirdi vs diye bildirim çıkıp yeni numaramı görüp mesaj atabilirler mi yoksa direkt hesabı silip yeni hesap mı oluşturmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Numaranı değiştirirsen uygulama içinden dahil olduğun gruplarda kalmaya devam edersin herkesde sana mesaj atıcağı zaman numarasını değiştirdi bildirimini görür. WhatsApp'ı yeniden yüklersen de farklı numara giriceğin için sohbet yedeğini bulutta bulamıycaktır muhtemelen. Manuel yedek yükleme varsa eğer belki öyle olabilir.

Numaranı değiştirirsen uygulama içinden dahil olduğun gruplarda kalmaya devam edersin herkeste sana mesaj atıcağı zaman numarasını değiştirdi bildirimini görür. WhatsApp'ı yeniden yüklersen de farklı numara giriceğin için sohbet yedeğini bulutta bulamıycaktır muhtemelen. Manuel yedek yükleme varsa eğer belki öyle olabilir.

Numara değişti bildirimi gözüküp benim yeni numaramla iletişime geçebilirler mi?( numaramı görebilirler mi?) 2.olarak örneğin hesabı silmeden önce Drive yedeklemesi alıp sildim yeni numaramla kayıt oldum o Drive yedeğini yeni numarama aktarabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

Numara değişti bildirimi gözüküp benim yeni numaramla iletişime geçebilirler mi?( numaramı görebilirler mi?) 2.olarak örneğin hesabı silmeden önce Drive yedeklemesi alıp sildim yeni numaramla kayıt oldum o Drive yedeğini yeni numarama aktarabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.
Evet eğer uygulama içinden değiştirirsen yeni numaranı görebilirler. Drive'a yedekletikten sonra yedeği yüklemek için aynı numara ile giriş yapılması gerekli diye biliyorum.

Numaranı değiştirirsen uygulama içinden dahil olduğun gruplarda kalmaya devam edersin herkeste sana mesaj atıcağı zaman numarasını değiştirdi bildirimini görür. WhatsApp'ı yeniden yüklersen de farklı numara giriceğin için sohbet yedeğini bulutta bulamıycaktır muhtemelen. Manuel yedek yükleme varsa eğer belki öyle olabilir.

Manuel yedek yükleme dediğiniz nedir tam olarak drivea yüklesem mesela uygulamanın içinden kendi yedekle düğmesi var sonra yeni hesaba girdiğimde o Drive yedeği gelir mi yoksa başka hangi yolla yedekleme yapabilirim?

Uygulamayı geri yüklediğinizde telefon numarasını girdikten sonra o numaraya Air yedek varsa yüklemek ister misiniz diye soruyordu birde sanırsam yerel yedekten yükleme seçeneği vardı ama emin değilim ondan.

Uygulamayı geri yüklediğinizde telefon numarasını girdikten sonra o numaraya Air yedek varsa yüklemek ister misiniz diye soruyordu bir de sanırsam yerel yedekten yükleme seçeneği vardı ama emin değilim ondan.

Drive dışı nasıl yedekleyebilirim çünkü mesajların çoğu bana lazım fakat numara değişecek maalesef.

Yapmadığım bir şey o yüzden bilmiyorum hocam. Dediğim gibi sadece drivedan telefon numarasını girince eşleşen bir yedek varsa yüklediğine eminim. Belki hesabı silip ama uygulamayı kaldırmadan yeni numarayı girerseniz sohbetler kalır ama emin değilim.

Geri
Yukarı