WhatsApp bir PDF dosyasını yanlışlıkla "benden sil yaptım"

Metehan Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Arkadaşım bir PDF dosyası yollamıştı ve benim için önemliydi. Bende gittim yanlılıkla benden sil dedim. Ondan tekrar atmasını istedim fakat telefonunu yaptıracağını söylemişti ondan dolayı kapalı. Sizce bu dosyayı geri kurtarabilir miyim? İmkanı var mı?

Arkadaşlar selam. Arkadaşım bir PDF dosyası yollamıştı ve benim için önemliydi. Bende gittim yanlılıkla benden sil dedim. Ondan tekrar atmasını istedim fakat telefonunu yaptıracağını söylemişti ondan dolayı kapalı. Sizce bu dosyayı geri kurtarabilir miyim? İmkanı var mı?
Eğer o zamanda bir yedek aldıysanız ona bakın. Veya dosya yöneticisinden bir kontrol edin WhatsApp dosyalarını. Android/media/Whatsapp'ta.

Cihaz Belleği > WhatsApp > Media > WhatsApp Documents klasörüne bakabilir misiniz? Eğer siz birisine daha gönderdiyseniz WhatsApp Documents > Sent klasörüne de bakabilirsiniz.

Dosyayı açmadan/indirmeden "benden sil" yaptıysanız karşı taraf dosyayı size geri göndermeden ulaşmanız mümkün değil.

Hocam gerçekten mi? Benim için kötü oldu biraz.

Arkadaşlar gerek kalmadı, arkadaşım telefonunu almış tekrar attı bana, konu kapanabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı