Whatsapp Dosya, Resim ve Sohbeti Geri Yükleme

Bulunan verilerin büyüklüğüne göre süre değişebilir. Bende yükledim zamanında 2 saat 30 dakika sürmüştü neredeyse. Ama bende 5 yıllık konuşmalar bile duruyordu.
900 MB gibi bir veri çıkarmıştı. Peki yükleme sona erdikten sonra resim, dosya ve ve mesajların hepsi olduğu gibi geri döndü mü?

Bulunan verilerin büyüklüğüne göre süre değişebilir. Bende yükledim zamanında 2 saat 30 dakika sürmüştü neredeyse. Ama bende 5 yıllık konuşmalar bile duruyordu.

Genellikle bunu kızlar yapıyor, 2013'te konuşulanları 2018'de önüme sunmuşlukları vardı. Yine sinirlendim. Konu çözüldü gibi bir şey, iyi forumlar , iyi akşamlar hepinize.

Galerime dönmediler ama sohbetlerin içindeki medyalarda hepsi mevcuttu.

Ekleme: Hepsini sormuşsun eksik okumuşum. Konuşmalar yerli yerine dönüyor. Ama dediğim gibi resimlere medyadan ulaşabilirsin.

Son düzenleme:
Bir daha böyle bir sorun yaşama diye söyledim.
Bunun farkı ne Google Drive'dan?
Galerime dönmediler ama sohbetlerin içindeki medyalarda hepsi mevcuttu.

Ekleme: Hepsini sormuşsun eksik okumuşum. Konuşmalar yerli yerine dönüyor. Ama dediğim gibi resimlere medyadan ulaşabilirsin.
Dostum %60'ına geldi yüklemenin. Resimler direkt galeriye düşüyor. Mesaj ve dosyalarda ise tık yok. %100 olduktan sonra mı mesajlar yükleniyor acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı