iOS Whatsapp Konuşmalarını Geri Yükleme

Zeushanro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Whatsapp'ta konusmaları sildim, fakat şimdi geri almak istiyorum. Masıl geri alacağım?

Telefonum iPhone 4S.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var arkadaşlar. iPhone 5 kullanıyorum. Sürümüm iOS 8.2. Bundan 3-4 gün önce Whatsapp>Ayarlar>Sohbet Ayarları>Sobet Yedeği>Şimdi Yedekle seçeneğinden sohbetleri iCloud'a yedekledim. Yaklaşık 100 mb'lık bir yedekleme yaptım. Sonra, yine Whatsapp>Ayarlar>Hesap>Hesabımı Sil bölümünden hesabımı sildim. Bugün tekrar oturum açıp yedeklediğim sohbeti geri yüklemek istedim. Ancak herhangi bir sohbet yedeği bulunamadı. Telefonda, ayarlardan iCloud'a girdiğimde ise Toplamda yaklaşık 1 gb'lık bir yedekleme olduğunu (tüm dosyalar dahil) görüyorum. Son yedekleme tarihi de benim yedekleme yaptığım gün sanırım. (Tam emin emin değilim ama %90 ihtimalle o gün)

Yani uzun lafın kısası; iCloud'da var görünüyor ancak Whatsapp'ta oturum açtığımda yedek bulunamıyor ve benim için önemli sayılabilecek konuşmalar mevcuttu yedeklediğim sohbette. Mutlaka geri yüklemem lazım bu yedeklemeyi. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not: Belki yardımcı olur diye ekran görüntüsünü de yükledim.

vgra1z.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı