Whatsapp Engeli Nasıl Kalkar?

Computergeek

Decapat
Arkadaşlar zamanında birisi engellemişti beni ve engeli kaldıracağını düşünmüyordum fakat engel kalkmış durumda. Profil fotoğrafını görmüyorum, var mı onu da bilmiyorum, son görülmesi de öyle. Size sorum bu, engelli kişinin kendi kaldırması hariç başka bir yolla kalkabilir mi? (Uygulama silme, telefon değiştirme, numara değiştirme gibi yollar.) Lütfen tiye almayınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonunu degistirse bile kalmaz. Eger numarasini degistirmisse eski numarasi sizdeyse belki engeli kalmis gibi gozukebilir. Sadece engeli kendisi acarsa o zaman kalkar.
"Eger numarasini degistirmisse eski numarasi sizdeyse belki engeli kalmis gibi gozukebilir." Arada çevrimiçi oluyor. Sonuç olarak engeli kendisi mi kaldırmış?

Whatsapp engeli yeni Whatsapp hesabına geçince (numara değiştirip aynı hesapta kalırsan durmaya devam eder) kalkacaktır. Telefon değiştirmesi gibi birşey ile kalkması mümkün değildir. O kişi sizin engelinizi kaldırmış durumda.

Whatsapp engeli yeni Whatsapp hesabına geçince (numara değiştirip aynı hesapta kalırsan durmaya devam eder) kalkacaktır. Telefon değiştirmesi gibi birşey ile kalkması mümkün değildir. O kişi sizin engelinizi kaldırmış durumda.
Cevabınız için teşekkür ederim.
Eski sevgiliniz sizi engellediyse artık o konuyu kapatın. Eski defterleri didiklemenin size bir yararı olmaz.
Konunun amacı tavsiye almak olsaydı cevabın uygun olabilirdi bence. Son cümlede belirttiğim gibi tiye almazsan sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı