Whatsapp Engeli Nasıl Kalkar?

Telefonu format,sistem geri yükleme vb işlemlerde whatsapp da ekli olan kişinin engeli kullanan kişi kaldırmadığı sürece engel durumu devam eder. Lakin bu telefon belleği için aynı şey geçerli değildir ve 3 4 aydır gbwhatsapp kullanıyorum, ve o kadar ayrıntılı ki insana ilk başta kafayı yedirebilir. Lakin sonradan bir oyun gibi sarıyor :) . Neyse konuya dönelim, gbwhatsapp dediğimiz olay karşındaki kişiye göre en ince ayrıntısına kadar ayarlama şansın var. belki de bahsetmiş olduğun kişi bu programı kullanıyordur.Bir kaç resim örneği atar açıklamasını yazarım.
Kırmızı Renkle işaretlediğim yer Gbwhatsapp'ın kısayolu :) ben dortmunt olarak ayarladım içinde 15-20 adet başlatıcı simgesi bulunmakta. Menü Görünümüne gelirsek istediğin renk yapabiliyorsun istediğin tema yükleme yapabilirsin. Bu arada oradaki Uçak ✈ simgesine tıkladığın zaman telefonu kapatmadan da çevrim dışı olabilme imkanı sağlamışlar. mesajlar gelmez. Zaten diğer resimler de her şey açıkca yazıyor. Dediğim gibi 3 4 aydır kullanıyorum lakin olur da kullanmış olduğum telefon numarası yasaklanırsa eğer hattı bir daha whatsapp üzerinde kullanamıyorum böyle de riski var :)

Dosya Ekleri

• Başlama ekranı.jpg
    Başlama ekranı.jpg
    120,1 KB · Görüntüleme: 177
  • Menü Görünümü.jpg
    Menü Görünümü.jpg
    166,2 KB · Görüntüleme: 180
  • Örnek Ayar 1.jpg
    Örnek Ayar 1.jpg
    93,7 KB · Görüntüleme: 155
  • Örnek Ayar 2.jpg
    Örnek Ayar 2.jpg
    73,7 KB · Görüntüleme: 163
  • Örnek Ayar 3.jpg
    Örnek Ayar 3.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 144
  • Örnek Ayar 4.jpg
    Örnek Ayar 4.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 196
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı