WhatsApp gizlilik şartları onaylanmalı mı?

Telegram kullanmayın. Open source uygulamalara geçmelisiniz.

Gizlice yaptıkları şeyleri dava problemleri yüzünden açıktan yapıyorlar.

Mis gibi Discord var. Nedir bu insanlardaki WhatsApp aşkı anlamıyorum.
Dedelerimize WhatsApp'ı zor öğrettik, Discord nasıl olur düşünmek bile istemiyorum. Zaten kullanıcı kitlesi az, telefon numarasına göre çalışmadığı için rehberdeki kişileri fiziksel olarak görmeden ekleyemiyoruz.

Dedelerimize WhatsApp'ı zor öğrettik, Discord nasıl olur düşünmek bile istemiyorum. Zaten kullanıcı kitlesi az, telefon numarasına göre çalışmadığı için rehberdeki kişileri fiziksel olarak görmeden ekleyemiyoruz.
Aynen. Buna ek olarak Discord'u açmak daha uzun sürüyor. WhatsApp kadar tercih edileceğini zannetmiyorum. WhatsApp tık diye açılıyor. Discord'u zaten genelde bilgisayarda vakitlerini geçirenler kullanıyor. Mobilde pek tutacağını sanmıyorum.

Aynen. Buna ek olarak Discord'u açmak daha uzun sürüyor. WhatsApp kadar tercih edileceğini zannetmiyorum. WhatsApp tık diye açılıyor. Discord'u zaten genelde bilgisayarda vakitlerini geçirenler kullanıyor. Mobilde pek tutacağını sanmıyorum.
Kesinlikle. Ayrıca komplike bir yapısı var, öğrenmesi zor.

Dedemle Discord da Cyberpunk 2077 keyfi. 😀
Dedem: Bu adamın şeyini nereden yapıyorduk?
Ben: Çüş dede yavaş.

Son düzenleme:
Zaten sözleşmede bulunan her şeyi önceden illegal olarak yapıyorlardı(Mark bu yüzden yargılandı.). Kabul ederseniz hayatınızda hiçbir şey değişmeyecek. Bence WhatsApp üzerinde önemli işleriniz yoksa Telegram'ya da Discorda geçin.

Mis gibi Discord var. Nedir bu insanlardaki WhatsApp aşkı anlamıyorum.

Arkadaşlar Discord'un gizlilik ile ilgili hiçbir ayarı yok :) . Tüm her şeyi sunucularında bulunduruyorlar ve sizin konuşmalarınız bile kayıt ediliyor.

Telegram kullanmayın. Open Source uygulamalara geçmelisiniz.

Telegram da open Source :) . Tabii ki Telegram da kendi şirketleri arasında reklam paylaştığını gizlilik sözleşmesinde belirtiyor ama o ayrı bir olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı