Whatsapp hesabım kapatıldı

Despott

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün gece "Telefon numaranız artık bu telefondaki whatsapp uygulamasında kayıtlı değil" mesajı aldım. Tekrardan Whatsappda kayıt olmak istedim ama "kodu çok kez tahmin ettiniz lütfen destekle iletişime geçin" mesajıyla karşılaştım. Destek ekibine mail yolladım ama hep aynı şeyleri söylüyorlar. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edebiliri mi?

Görünüşe göre hesabınız başka bir telefonda açılmış. Telefonunuza Whatsapp tarafından kod geldi mi? Telefonunuzu gece başka birisi almış olabilir mi?

Görünüşe göre hesabınız başka bir telefonda açılmış. Telefonunuza Whatsapp tarafından kod geldi mi? Telefonunuzu gece başka birisi almış olabilir mi?

Hayır birisi benim Whatsapp hesabımı kapatmaya çalıştı. Whatsappa girip bir çok kez kod isteyip ve o kodu yanlış tahmin edince öyle oluyor sonra destek ekibine mail yolluyor yalan söylüyor telefonumu kaybettim Whatsapp hesabımı kapatın diyor . Whatsapp ekibide sormadan soruşturmadan benim hesabı kapattı. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.

Hayır birisi benim Whatsapp hesabımı kapatmaya çalıştı. Whatsappa girip bir çok kez kod isteyip ve o kodu yanlış tahmin edince öyle oluyor sonra destek ekibine mail yolluyor yalan söylüyor telefonumu kaybettim Whatsapp hesabımı kapatın diyor . Whatsapp ekibide sormadan soruşturmadan benim hesabı kapattı. Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.
Kim olduğunu tahmin edebiliyor musunuz? -merakımdan soruyorum-

Eğer whatsapp sanalındaysan tabiiki kapanır! WhatsApp sanalı nedir diye sorucak olursan şöyle söyleyim; google'da whatsapp sohbet grupları 2021 diye araştırdığında sana whatsap grup linki verir ( alternatif linki ise 𝕺wners 𝖔f 𝕸eschetia ) gibi linklere bastığında seni gruplara katar (kendi isteğiyle katılırsın zorunlu değil yanii!) Dediğim gibi whatsapp sanalındaysan en iyisi izini bırakmadan o sanaldan ayrıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı