Whatsapp için 700 TL telefon önerisi

Xiaomi Mi A1 Special Edition
5.5inç FullHD
Qualcomm Snapdragon 625 işlemci
4GB RAM / 32/64GB depolama
Çift Kamera
Android 8 Oreo
3080mah batarya / USB type-c HızlıŞarj
parmak izi okuyucu, full metal kasa, 10V amfi, kızılötesi, Çift-SIM (Hybrid Micro SD kart desteği), 3.5mm jak yuvası
Xiaomi Mi A1 (4 GB/64 GB) (Delta Garantili)

1600 liraya kadar çıkmana gerek yok. 1135 liraya çok şık fazlasıyla isteğini karşılar. İstanbul'daysanız Eminönü Doğubank ta Xiaomi satıcıları var orada inceleyebilirsiniz.

Performans bakımından en uygun fiyatlarda xiaomi telefon öneririm. Ancak kasa kalitesi 3-4 sene götürecek telefonlar değil maalesef. Benim tavsiyem 600-700 TL'ye Xiaomi Redmi 4A almandir.
Fiyat aralığım sadece 600-700 değil 2000 liraya falan çıkabilirim eğer ucuza alacağın telefonlar erken bozulur diyorsan. Ben sadece kullanmayacağım özellikler için para vermek istemiyorum beni 3-4 sene götürcek basit bi android telefona ihtiyacım var. Fiyat performans oranı yüksek olan uzun ömürlü hangi telefonu önerebilirsin?

Xiaomi Mi A1 Special Edition
5.5inç FullHD
Qualcomm Snapdragon 625 işlemci
4GB RAM / 32/64GB depolama
Çift Kamera
Android 8 Oreo
3080mah batarya / USB type-c HızlıŞarj
parmak izi okuyucu, full metal kasa, 10V amfi, kızılötesi, Çift-SIM (Hybrid Micro SD kart desteği), 3.5mm jak yuvası
Xiaomi Mi A1 (4 GB/64 GB) (Delta Garantili)

1600 liraya kadar çıkmana gerek yok. 1135 liraya çok şık fazlasıyla isteğini karşılar. İstanbul'daysanız Eminönü Doğubank ta Xiaomi satıcıları var orada inceleyebilirsiniz.
Xiaomi telefonların kısa ömürlü olduğuna dair 1-2 şey duydum da o yüzden almaya çekiniyorum. Baya 4 yıl falan kullanmak istiyorum aldığım telefonu.

Fiyat aralığım sadece 600-700 değil 2000 liraya falan çıkabilirim eğer ucuza alacağın telefonlar erken bozulur diyorsan. Ben sadece kullanmayacağım özellikler için para vermek istemiyorum beni 3-4 sene götürcek basit bi android telefona ihtiyacım var. Fiyat performans oranı yüksek olan uzun ömürlü hangi telefonu önerebilirsin?

Xiaomi telefonların kısa ömürlü olduğuna dair 1-2 şey duydum da o yüzden almaya çekiniyorum. Baya 4 yıl falan kullanmak istiyorum aldığım telefonu.
Teknoloji şans işi tabi ama Xiaomi de sağlam telefondur. Kuzenim 2015 ten buyana Mi4 kullanıyor 3.yılı bendeki mi6 ya gelen güncellemeler onada geliyor yendemde Xiaomi Redmi Note 4 var 2 aydır kullanıyor ben ise Mi6 yı 5 aydır kullanıyorum gayet sağlam cihazlar. facebook grupta hala mi3 redmi 2 kullananlar bile var.

Asus zenfone 5 öneririm ilk çıktığında almıştım şuan hala taş gibi. Evde kullanmayan kalmadı şu an annem kullanıyor kesinlikle hem fiyatı uygun hemde sağlam.

İçini karartmak istemem ama fırsatın varken cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmeni tavsiye ederim. Çok daha iyi telefonlar alırsın o bütçeyle.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı