WhatsApp kullanılır mı?

Whatsapp'ın yeni sözleşmesinden sonra bir çok kişi Signal/Telegram gibi alternatiflere geçti ama bence fazla abartıldı bu olay ben olsam Signal kullanırdım ama hala bir çok kişi Whatsapp'da olduğundan onu kullanmanız daha iyi gibi.

Telegram. Only Telegram.

Uçtan uca şifreleme yok ki bir eksi. Ayrıca WhatsApp devam edin insanlar karantinada sıkıldı bir şeylere sarıyorlar emekliler gibi düşünün emekliler falan da sürekli araba park yeine giren çıkana falan bakarlar normal zamanda olsa kimsenin umurunda olmaz.
Not: Emeklileri aşağılamıyorum onlar da sadece yapacak iş bulamıyorlar sıkılıyor onlar da.

Eğer derdiniz bilgi ve sözleşme olayıysa buyrun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer düzgün mesaj uygulaması arıyorsanız whatsapp gayet güzel. Hatta 1 tık ileri gidip whatsapp plus kullanabilirsin.

Merhaba! Ben sosyal olayına yeni yeni adapte oluyorum. Sizce WhatsApp hala kullanılır mı? Kullanılmazsa hangi uygulamayı önerirsin?

Bence kullanılır.
Zaten Whattsap'ın gönderdiği sözleşmeyi çoğu uygulama yapıyor.
Bizim müthiş(!) habercilerimiz sayesinde olayı fazla büyüttüler.

Uçtan uca şifreleme yok ki bir eksi. Ayrıca WhatsApp devam edin insanlar karantinada sıkıldı bir şeylere sarıyorlar emekliler gibi düşünün emekliler falan da sürekli araba park yeine giren çıkana falan bakarlar normal zamanda olsa kimsenin umurunda olmaz.
Not: Emeklileri aşağılamıyorum onlar da sadece yapacak iş bulamıyorlar sıkılıyor onlar da.
Ben devlet adamı olmadığım için zaten şifreleme cart curt beni fazla ilgilendirmiyor. Ve tüm tanıdıklarım Telegram kullandığı için önerdim. Bir sürü artı özelliği de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı