WhatsApp kullanım yasağı numara değişiminden sonra kalkar mı?

İşletim sistemi
Android
Grup fotoğrafına komik küçük çocuk fotoğrafı koymam istendi ben de koydum o küçük çocuk fotoğrafında başka bir şey de gözüküyor o yüzden ban yedim 🫤

Evet üstteki mesajımı oku ve WhatsApp'a mesaj yazdığımda bana çocuk sapıklığı falan suçlaması dendi.

Bence bir daha konuşma onlarla.

Whattsapa girince ne ile karşılaşıyorsun bir süre falan yazıyor mu?

Hayır direkt sizin WhatsApp kullanmamanız gerektiğine karar verdik diyorlar.

Önce aynı hattı başka telefonda dene yine olmazsa yeni hatta geç düzelir.(diğer telefonda ban yerse benden değil haberin olsun)

Yeni hat parası bu hattımın sözleşmesi fln çok para gider acaba numara değiştirsem bu bandan kurtulur muyum yani direkt WhatsApp'a kaydol desem yeni numaramla kayıt olabilir miyim yoksa olamaz mıyım?

Önce aynı hattı başka telefonda dene yine olmazsa yeni hatta geç düzelir.(diğer telefonda ban yerse benden değil haberin olsun)

Yeni hat parası bu hattımın sözleşmesi fln çok para gider acaba numara değiştirsem bu bandan kurtulur muyum yani direkt WhatsApp'a kaydol desem yeni numaramla kayıt olabilir miyim yoksa olamaz mıyım?

Hocam eğer numara değiştirirseniz düzelir diye düşünüyorum ama oyunlarda falan anakarta ban atıyorlar bunda da böyle olur mu bilemem.

Hayır direkt sizin WhatsApp kullanmamanız gerektiğine karar verdik diyorlar.

Yeni hat parası bu hattımın sözleşmesi falan çok para gider acaba numara değiştirsem bu bandan kurtulur muyum yani direkt WhatsApp'a kaydol desem yeni numaramla kayıt olabilir miyim yoksa olamaz mıyım?

Yeni hat parası bu hattımın sözleşmesi falan çok para gider acaba numara değiştirsem bu bandan kurtulur muyum yani direkt WhatsApp'a kaydol desem yeni numaramla kayıt olabilir miyim yoksa olamaz mıyım?

Öyle yapacağına kontörlü hazır kart al. Ona WhatsApp'den SMS gelsin. SMS'e gelen şifreyi gir. O hazır karttaki numara senin WhatsApp numaran olur. Hazır kartı çıkarttıktan sonra da eski hattını tak. Oldu bitti. WhatsApp için taktığın SIM kartı kullanacaksın diye bir kural yok. Benim eskiden kullandığım iPhone 5S'im de WhatsApp numaram İngiliz hattıma bağlı, normal internete bağlandığım ve konuştuğum hattım da güney Kıbrıs hattı bir sorun yaşamıyorum.

Geri
Yukarı