WhatsApp mesaj düzenleme erişime açıldı

Eski sürüm son sürüm 2.23.11.9'dur ve bu sürümde yeni arayüz eklendi.
Bende iki sürümde de yeni arayüz yoktu. WA Tweaker ile ekledim ben. Editleme kendiliğinden geldi ama.

Teşekkür ederim ancak bir ara bir dosya upload ettim ve sıfırlamak zorunda kaldım. Bilgim var ancak özgüvenim yok. Telefondan anlamıyorum. Basit olabilir,komik geliyor olabilir ancak bilgisayarımı kaybettim telefonu göze alamıyorum. Güncelleme play store gelirse otomatik güncelleme yapar. Gerçi mesaj yazdığımız yokki düzenleyelim. Çok da önemli bir ayrıntı olmadı benim için. Teşekkür ederim.
Hocam attığım APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek yok. WhatsApp'ı silmenize falan gerek yok. Play Store'dan güncelleme gelmiş gibi kuracaksınız. Yani bir şey kaybetme riskiniz yok. Ayrıca bilgisayarınız için, hâlâ yardımcı olunabilir belki. Konu açabilirsiniz.

Düzenleme geçmişi görüntülenebiliyor mu?
Kesinlikle olması gerek böyle bir şeyin.
Hayır, gözükmüyor.
Screenshot_20230521-121629.png

Ayrıca çok eski mesajlar düzenlenmiyor. Dün akşam yazdıklarımı düzenleyemiyorum. En fazla 15 dakika geçmiş olması gerekiyor.

Henüz gelmedi benim Cihaz'a.
Hemen aşağıya güncel sürümü ekledim. İndirip kurabilirsiniz. Eski WhatsApp'ı silmenize gerek yok. Direkt dosyayı kurun.

Hocam attığım APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek yok. WhatsApp'ı silmenize falan gerek yok. Play Store'dan güncelleme gelmiş gibi kuracaksınız. Yani bir şey kaybetme riskiniz yok. Ayrıca bilgisayarınız için, hâlâ yardımcı olunabilir belki. Konu açabilirsiniz.
İlginiz için teşekkür ederim ancak laptopa çok az miktarda su kaçtı. Klavyesi çalışmıyor. Harici klavye de işe yaramıyor. Açılıyor ancak bios malum. Servislik yani. Teşekkürler.

Geri
Yukarı