WhatsApp mesajları yedekleniyor mu?

İşletim sistemi
Android

kiwiihio

Femtopat
Daha fazla  
Password Manager olarak keepass kullanıyordum, dB ile DB'nin şifresini WhatsApp grubunda yedekliyordum sadece benim olduğum. Telefonumu kaybettim ve hiçbir şekilde erişimim yok. SIM kartını yeniden çıkarttırıp başka bir cihaza taktığımda o gruptaki verilere erişebilir miyim tekrardan?

Bildiğim kadarıyla hayır yanlış biliyorda olabilirim.

Password Manager olarak keepass kullanıyordum, dB ile DB'nin şifresini WhatsApp grubunda yedekliyordum sadece benim olduğum. Telefonumu kaybettim ve hiçbir şekilde erişimim yok. SIM kartını yeniden çıkarttırıp başka bir cihaza taktığımda o gruptaki verilere erişebilir miyim tekrardan?

WhatsApp genelde Drive olarak yedekleme sağlar. Eğer yedekleme aldığı Gmail hesabına sahipseniz tekrardan yükleme ihtimaliniz olabilir.

WhatsApp genelde Drive olarak yedekleme sağlar. Eğer yedekleme aldığı Gmail hesabına sahipseniz tekrardan yükleme ihtimaliniz olabilir.
Drive yedeklemesini açıp açmadığımı hatırlamıyorum ama gmail hesabıma erişebilirim sim kartı çıkarttırdığım zaman.

Ayarladıysan aylık, haftalık veya günlük Google Drive hesabına yedekleniyor. Aynı telefon numarası ve Google hesabıyla WhatsApp'a girerken de yedekten geri yüklensin mi diye soruyor.
Evet, sanırım dediğiniz gibi.

gmail hesabıma erişebilirim sim kartı çıkarttırdığım zaman.
Yedeklenip yedeklenmediğini görebilirsin.

1690889302938.png

1690889344111.png

Yeni konular

Geri
Yukarı