GBWhatsApp Mesajları Yedekleme

78501

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar. Birkaç tane artı özelliği olması sebebiyle WP Plus, yani GBWhatsapp kullanıyordum. Fakat uygulamayı güncelleyip telefonu sıfırlamam gerekmekte. Tonlarca konuşmam var. Bunları kaybetmeden uygulamayı nasıl güncelleyebilirim ? Yeni uygulamayı indirdim, fakat sohbetlerin yedeğini bulamadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

370398

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Birkaç tane artı özelliği olması sebebiyle WP Plus, yani GBWhatsapp kullanıyordum. Fakat uygulamayı güncelleyip telefonu sıfırlamam gerekmekte. Tonlarca konuşmam var. Bunları kaybetmeden uygulamayı nasıl güncelleyebilirim ? Yeni uygulamayı indirdim, fakat sohbetlerin yedeğini bulamadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 370398
Hangi sürümü kullanıyorsun, sürümün hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim.

Hangi sürümü kullanıyorsun, sürümün hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim.
Sürümü güncelleyebildim, fakat telefonu sıfırlamam gerekti şimdi de. Sıfırladıktan sonra mesajları nasıl geri getirebilirim ? 6.70 sürümünü kullanıyorum şu an.

Yedekleme yaptığınız zaman telefonun kendi depolama birimine yedekliyor. File manager ile WhatsApp klasörüne gelip dosyaları hafıza kartına taşıyabilirsiniz. Telefonu sıfırladıktan sonra dosyaları tekrardan WhatsApp klasörüne kopyalayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı