WhatsApp ne yapmaya çalışıyor?

Ailem maalesef bırakmıyor! Yoksa çoktan bırakmıştım WhatsApp'ı.
Neden bırakıyorsun bu güncellemeden dolayı mı? Diğer indirdiğin uygulamaların da sözleşmesini okursan bütün bunları başka uygulamalarda kabul ettiğini görürsün zaten 😂.

O zaman niye veri alıyorlar? Niye ben iş adamı değilimde verilerimi alıyorlar?
Kardeşim şuan internette kullandığın her yer bunu yapıyor zaten bunu yapmaları en doğal hakları adamların bu işten para kazanmazlarsa o uygulamayı hayatta tutamazlar. Adam reklam için olsun, size daha iyi bir performans vermek için olsun verilerini istiyor. Zaten kullandığın tüm uygulamalar bunu yapıyor. O adamın derdi senin o mesajların değil yani. Oturup mesajlarını büyük bir ekranda sunum halinde çalışanlarına okutmayacaklar merak etme.

Kardeşim şuan internette kullandığın her yer bunu yapıyor zaten bunu yapmaları en doğal hakları adamların bu işten para kazanmazlarsa o uygulamayı hayatta tutamazlar. Adam reklam için olsun, size daha iyi bir performans vermek için olsun verilerini istiyor. Zaten kullandığın tüm uygulamalar bunu yapıyor. O adamın derdi senin o mesajların değil yani. Oturup mesajlarını büyük bir ekranda sunum halinde çalışanlarına okutmayacaklar merak etme.
''En doğal hakkı''
''Size daha iyi bir performans''
Zamanında veri satmaktan mahkemeye çıkmış herif kendisini böyle savunamazdı.

''En doğal hakkı''
''Size daha iyi bir performans''
Zamanında veri satmaktan mahkemeye çıkmış herif kendisini böyle savunamazdı.
Merhaba siz de sanırım çok ünlü birisiniz. Konuşmalarınızı büyük ekranlarda bütün dünyaya okutmayacaklar merak etme. İsterseniz başka platforma geçin siz daha iyi. Fakat kullandığınız çoğu uygulama o adamın zaten. Sorsak İnstagram kullanıyorsunuzdur mesela 😂 .
@Ruh Adam ve @Razer Hyundai bu güne kadar indirdiğiniz uygulamaların hangisinin sözleşmesinde yazan şeyleri biliyorsunuz? Kaç tanesini okuyup indirdiniz?

Merhaba, siz de sanırım çok ünlü birisiniz. Konuşmalarınızı büyük ekranlarda bütün dünyaya okutmayacaklar merak etme. İsterseniz başka platforma geçin siz daha iyi. Fakat kullandığınız çoğu uygulama o adamın zaten. Sorsak İnstagram kullanıyorsunuzdur mesela 😂 .
Hayır, kullanmıyorum. :D :D :D
Ben insanları veri olarak görülmesinden rahatsızım ve o yüzden artık Signal kullanıyorum. Bu kadar önemsiz bizlerin neler kullandığı hakkında ilgili olmanızın sebebi nedir peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı