WhatsApp Numara Doğrulama Sorunsalı

Andron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün telefonumu fabrika ayarlarına aldım. WhatsApp'ı kurdum. Numaramı giriyorum. Onayla ve devam et kısmına basıyorum. Fakat ''SMS doğrulaması başarısız'' hatası alıyorum. Sesli doğrulamayı kullanayım dedim. 1 dakika içerisinde telefonunuz aranacak, sesli aramadaki kodu girin diyor. Bekliyorum arama filan yok. Sizce nasıl düzeltebilirim bu sorunu? Yardımlarınızı bekliyorum.
Edit: Ayrıca bakiyemde -5,86 TL var.:D Acaba ondan mı?:D
Edit 2: Bir de bugün telefonu Download Mod'a aldım. Yeniden başlattım. Download modda hiçbir işlem yapmadım. Açtım telefonu. Android sürümü yükseltiliyor dedi ve 5 tane uygulama yükledi ve hiçbiri de silinmiyor. Zaten bu yüzden sıfırladım. Acaba bundan mı? Bunun da niye olduğunu anlamadım zaten.:D
Yüklenen uygulamalar: S Suggest, Opera Mini, Kleek diğer ikisini hatırlamıyorum.:D
Yardımlarınızı bekliyorum.:)
Edit 3: Telefonum S3 Mini.

Son düzenleme:
Telefonun marka ve modelini tam olarak belirtin. Ardından telefona uygun firmware'i indirin ve tekrardan download mode'a alarak kurulum yapın. Kurulum bittikten sonra telefona format atın. Ve tekrardan deneyin.

Telefonun marka ve modelini tam olarak belirtin. Ardından telefona uygun firmware'i indirin ve tekrardan download mode'a alarak kurulum yapın. Kurulum bittikten sonra telefona format atın. Ve tekrardan deneyin.
Firmware güncellemeye gerek yok ki. Telefonumda sıkıntı yok. Başka telefona takarak denedim kendi hattımı. Aynı hatayı veriyor. Sıkıntı hatta ama onu çözemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı