WhatsApp PC'de Fotoğraflar nereye kaydediliyor?

eeburak11

Kilopat
Daha fazla  
WhatsApp'tan gelen video fotoğraf ve belgeler nereye kaydediliyor? WP PC sürümünü kullanıyorum ne kadar aradıysam bulamadım, WP'da kaydedilenler klasörü de bulunmuyor.

Telefondaki gibi direkt kaydetmiyor. İndirmek istediğiniz medyaya sağ tıklayıp kaydet diyerek istediğiniz klasöre kaydedebilirsiniz.
Evet ancak 1 sene önce ki fotoğrafları girdiğimde hala görüntüleyebiliyorum indirmediğim halde, bu görüntüler veya belgeler ön bellekte ise bunları sıfırlamanın bir yolu var mıdır?

Evet ancak 1 sene önce ki fotoğrafları girdiğimde hala görüntüleyebiliyorum indirmediğim halde, bu görüntüler veya belgeler ön bellekte ise bunları sıfırlamanın bir yolu var mıdır?
Şu an kendim denedim sizde de işe yarar umarım:
Ayarlar - Depolama alanı - Fotoğraflar buradaki tiki kaldırıp Whatsapp'ı kapatın. Tekrar açtığınızda eski fotoğraflar ön izleme olarak gözükür üstüne tıklarsanız indirir.

Şu an kendim denedim sizde de işe yarar umarım:
Ayarlar - depolama alanı - fotoğraflar buradaki tiki kaldırıp WhatsApp'ı kapatın. Tekrar açtığınızda eski fotoğraflar ön izleme olarak gözükür üstüne tıklarsanız indirir.

Web versiyonu için bilginiz var mı? Ayarlardan baktığımda otomatik indirme açık kalmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı