WhatsApp Recovery calismiyor

Aqil

Centipat
Tam olarak 2 saat once WhatsApp durduk yere tum datayi sildi. Ama iyi ki hepsi hem data da var hem de telde de var. Recovery istiyorum, yukleme yapiyor, 2 saniyeye 100% olduktan sonra bir sey degismiyor. Restart attim, WhatsApp sildim, yeniden yukledim, degisen bir sey yok. Yardim edebilecek var mi?

Tam olarak amacınız nedir? Data nasıl silindi?
Anladığım kadarıyla, WhatsApp sohbet geçmişiniz silindi ve geri yükleyemiyosunuz, doğru mudur?

Tam olarak amacınız nedir? Data nasıl silindi?
Anladığım kadarıyla, WhatsApp sohbet geçmişiniz silindi ve geri yükleyemiyosunuz, doğru mudur?

Evet kendi yollarimla ve WhatsApp'in dedigi yollarla denedim ama sanirsam olayin tam olarak boyle olmus.
WhatsApp hatasi olmus ve benim Recovery oldugu halde bana Backup almami isdedi bende basdim ama arka planda tum mesajlari silinik halde Backup yapmisim çünkü arkayi gormuyordum boylelikle bende olanda dosyalarda olan yani 1.7 GB Recovery dosyasi sifrelendi. WhatsApp local olarak yedek aliyor yani basdigimda direk olarak sifirlanmis hali şu anki yedek sanarak sifrelemis ve onu yedek olarak koymus 143KB bir fayl da var aralarinda isde o silinmis WhatsApp ne yapsam ne etsem bildigim yollardan dosya ismi degismek kendilerin soyledigi yollardan denesemde sanirsam o Backup bende olanlar yani sifreli halde . sadece WhatsApp ekibi benim Backup tarihimi geri cekerse belki mesajlarimi gorebilirim bu olay sadece bende degil zaten son 3-4 gundu cogu kiside oluyor ve son gunceleme ile ilgili bir problem. Ve geri getirilemiyor ben WhatsApp ekibinede yazdim ama bisey beklemiyorum zaten. Boyle bir programdan sifrelemede boyle bir hata beklemezdim.

Durum biraz karışık.
Ben Android - iOS arası yedekleme aktarma konusunda insanlara yardımcı oluyorum.
İsterseniz Discord adresime gelirseniz Sesli olarak konuşup daha iyi anlaşacağımızı umuyorum.

Geri
Yukarı