WhatsApp silinen mesajı görme

Sydron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir kişi bana WhatsApp'tan mesaj attı ve mesajı sildi.
Ben bu mesajı nasıl görebilirim? İşe yarayan ve güvenilir bir uygulama biliyor musunuz?
WhatsApp Aero indirip kurdum ama bu program önceden kurulu olmadığı için silinen mesajıma çare olmadı.

Ben bu mesajı nasıl görebilirim? İşe yarayan ve güvenilir bir uygulama biliyor musunuz?
WhatsApp Aero indirip kurdum ama bu program önceden kurulu olmadığı için silinen mesajıma çare olmadı.

Kendisine sorarak en net cevabı almış olacaksınız.

Bu isteğinize uygun güvenli bir program yok malesef. Aero ile aero kurulu olduğu süre içindeki silinen mesaj ve durumları görebilirsiniz.

Notification History yazılımları ile mesaj silindiğinde kaydedebilir.

Google play ve farklı yerlerde bildirim tutan programlar var ama bunlar güvenli değil. Hatta bende kendime küçük bir uygulama yapmıştım anında mesaj olarak geliyordu ilk bir saat bildirim alanına geldi ama sonra rahatsız ettiği için sildim.

Geçmişe dönük mesajları geri getiremezsin.
Teşekkür ederim.
Kendisine sorarak en net cevabı almış olacaksınız.
Mesaj atmış olmak için mesaj yazmayın lütfen rica ediyorum.
Aero kurmasaydınız, mesaj hala duruyor olsaydı uygulaması indirip bakabilirdiniz:(
Anlamadım söylediğinizi.
Böyle programlar var ama ben önermem çoğu bilgi çalıyor.
Telefonunda bildirim kontrol etme özelliği varsa oradan bakabilirsin.
Mesaj bildirim olmaktan çıktı, mesajı açtım ama mesajı göremeden mesaj silindi.
Bu isteğinize uygun güvenli bir program yok malesef. Aero ile aero kurulu olduğu süre içindeki silinen mesaj ve durumları görebilirsiniz.
Anladım, keşke olsaydı, teşekkür ederim.
Notification History yazılımları ile mesaj silindiğinde kaydedebilir.
Evet ama mesaj silineceği önceden tahmin edilebilir bir şey değildi, yoksa Aero'da işe yarıyor gibi.
Programlar var fakat güvenilir değil.
İşe yarıyorsa ismini bağışlamanızı rica edeceğim programların.

Geri
Yukarı