WhatsApp sözleşmesini kabul edecek misiniz?

Sabah sersemliği ile kabul etmiştim. Umarım bu durumu yaşamam 😄

Eki Görüntüle 823018
Polish_20210107_231450001.jpg

WhatsApp bir tek annemize ulaşamıyor galiba artık. Şaka bir yana şunu diyeceğim.
Cem yılmaz bir skecinde diyor ki "ulan fbi senin boklu hesabını ne yapsın?"
Beyler bayanlar WhatsApp ve Facebook denilen uygulamalar bizim gibi insanların mesajlarına neden baksınlar? Bu olayı görende sanıyor ki Facebook sahibi bizim mesajlarımızı ifşalıyacak. Adamlar dünya devi firmalar senin boklu WhatsApp mesajlarını, sivilceli sevgiline attığın kalpli mesajları ne yapsınlar? Ülkede herkes eroin ticareti yapıyorda sanki böyle bir mesaj görünce teleşa girdiniz. Garipsiniz ya. Facebook benim mesajlarımı ifşa etse ünlü olurum anasını satayım etsin istediği kadar ifşa başımın üstünde yeri var.
Şöyle, başka bir ülkede yaşandı tam hatırlamıyorum İngiltere galiba. Bir firma bu verileri kullanarak İngiltere'nin AB'den ayrılmamasını isteyen insanları buldu ve onlara AB'nin İngiltere'ye verdiği zararlar ile ilgili sahte haberler verdi. Bu sayede insanların bakış açısı değişti.

Zorunlu olarak kullanacağım seçeneği bana hiç inandıcı gelmiyor. Ben kendi şirketime ve bağlı olduğum distribütöre konuyu açtım. Şirketim pazartesi günü Telegram'a geçiyor. Distribütörlükte de Telegram'a geçiş kararı alındı.
Sizin Distribütör Telegrama geçmiş olabilir fakat herkes için öyle değil. Mesela bir çok insanın okul-sınıf grubu var ve öğretmenler vs. hiç dinlemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı